Ziemkiewicz ujawnił prawdziwy cel TVP? “Misja polega na tym…”

Rafał Ziemkiewicz zamieścił na Twitterze intrygujący wpis. Publicysta, który przez wiele lat był związany m.in. z TVP Info, opublikował tweeta, w którym pokusił się o ocenę “misji” telewizji publicznej.

Niedawno media obiegła informacja, że Zenek Martyniuk, muzyk disco-polo, który wystąpi w Teatrze Łódzkim. Event z udziałem artysty zapowiedziała TVP Łódź.

“Lubię grać w takich miejscach. Mój jubileusz, 30-lecia pracy artystycznej, zorganizowano w białostockiej Operze Podlaskiej. Teatr Wielki w Łodzi jest świetnym miejscem. Choć nie będzie publiczności, zagramy dla naszych fanów, którzy w sobotni wieczór zasiądą przed telewizorami” – powiedział sam zainteresowany.

Informacja o występie Martyniuka odbiła się szerokim echem w całym kraju. Wzbudziła również krytykę i zniesmaczenie niektórych środowisk.

Rafał Ziemkiewicz o “misji” telewizji publicznej

“Zenek Martyniuk na deskach Teatru Wielkiego w Łodzi. Nie myślałam, że takiego upadku kultury dożyję” – napisała na Twitterze jedna z internautek.

Na jej wpis zareagował publicysta Rafał Ziemkiewicz, który postanowił odpowiedzieć internautce. Przy okazji wyraził swoją opinię na temat “misji” telewizji publicznej. “IMO Zenek & co są właśnie „misją telewizji publicznej”. Misja polega na tym, żeby regularnie prowokować lewicowo-liberalnych snobów do okazywania klasowej wyższości nad „hołotą kupioną za 500 +”, co doskonale stabilizuje linię politycznego podziału” – napisał Ziemkiewicz na swoim profilu społecznościowym.

“Oczywiście że to właśnie tak ma być. Plan działa. Linia podziału najważniejsza. Dziel i rządź” – skomentował jeden z internautów.

ZOBACZ KONIECZNIE

Mecz Niemcy-Węgry pełen kontrowersji? Piłkarze zaprotestują przed meczem

Już kilka dni temu wybuchła afera, związana z zachowaniem, a właściwie strojem niemieckiego bramkarza...

Edyta Górniak kończy karierę w TVP. Powód decyzji może szokować

Od 2013 roku Edyta Górniak była twarzą programu „The Voice od Poland”. Trudno więc...

Ogromna awaria w znanym banku. Klienci zostali bez pieniędzy

- Mam wyczyszczone konto do zera i blokadę na prawie 11 tysięcy! Za zakup...

Nowe artykuły