Roksana Węgiel skrytykowana za pokazanie krocza. Gwiazda TVP: „To jeszcze dziecko”

Roksana Węgiel to 16-letnia, wschodząca gwiazda muzyki pop w Polsce. Do drzwi wielkiego show-biznesu pukała już w wieku 13 lat, gdy wygrała program „The Voice Kids”. Popularna Roxie wyrasta na kobietę na naszych oczach. Niestety, nie obywa się bez kontrowersji.

Roxie, a właściwie Roksana Węgiel, pochodzi z Jasła na Podkarpaciu. Obecnie jednak prawdopodobnie częściej przebywa na nagraniach do popularnych programów rozrywkowych, niż w rodzinnym mieście. 16-latka uczestniczy między innymi w „Dance Dance Dance” na antenie TVP.

ZOBACZ TAKŻE
Roksana Węgiel odpowiada Egurroli. 16-latka zawstydziła starszego choreografa

Roksana Węgiel skrytykowana za zbyt odważną stylizację. Gwiazda TVP przypomina, że to jeszcze dziecko

Udział młodziutkiej Roxie w programie TVP od początku budzi emocje. Zaczęło się od spięć z Agustinem Egurrolą, który ostro krytykował pierwsze występy Roksany. Nastolatka płakała nawet po tym, jak juror wytknął jej błędy. Wówczas Egurroli nie ominęła krytyka internautów.

ZOBACZ TAKŻE
Makłowicz powiedział, gdzie zjesz najlepszy kebab. Każdy Polak będzie zaskoczony

Teraz natomiast na celowniku znalazła się sama Roksana Węgiel. A skrytykować ją omieszkali nie tylko anonimowi komentatorzy, ale i… jurorka programu – Ida Nowakowska. Jeśli wierzyć informacjom zdobytym przez dziennikarzy serwisu pudelek.pl, 30-latka była zdegustowana tym, jak wyglądała Roxie.

„Po nagraniach Ida była zniesmaczona makijażem oraz stylizacją Węgiel. Występ Roksany bardzo jej się podobał, jeśli chodzi o taniec. Uważa jednak, że nastoletnia dziewczynka powinna wyglądać grzecznie oraz skromnie i nie ma tu znaczenia to, że jest to stylizacja sceniczna wzorowana na teledysku znanej gwiazdy” – miała powiedzieć jedna z osób pracujących przy „Dance Dance Dance”. Jak czytamy, szczególnie zniesmaczać miało „półnagie krocze” młodej dziewczyny.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły