Roksana Węgiel skrytykowana za pokazanie krocza. Gwiazda TVP: „To jeszcze dziecko”

Roksana Węgiel to 16-letnia, wschodząca gwiazda muzyki pop w Polsce. Do drzwi wielkiego show-biznesu pukała już w wieku 13 lat, gdy wygrała program „The Voice Kids”. Popularna Roxie wyrasta na kobietę na naszych oczach. Niestety, nie obywa się bez kontrowersji.

Roxie, a właściwie Roksana Węgiel, pochodzi z Jasła na Podkarpaciu. Obecnie jednak prawdopodobnie częściej przebywa na nagraniach do popularnych programów rozrywkowych, niż w rodzinnym mieście. 16-latka uczestniczy między innymi w „Dance Dance Dance” na antenie TVP.

[irp posts=”4697″ name=”Roksana Węgiel odpowiada Egurroli. 16-latka zawstydziła starszego choreografa”]

Roksana Węgiel skrytykowana za zbyt odważną stylizację. Gwiazda TVP przypomina, że to jeszcze dziecko

Udział młodziutkiej Roxie w programie TVP od początku budzi emocje. Zaczęło się od spięć z Agustinem Egurrolą, który ostro krytykował pierwsze występy Roksany. Nastolatka płakała nawet po tym, jak juror wytknął jej błędy. Wówczas Egurroli nie ominęła krytyka internautów.

[irp posts=”5094″ name=”Makłowicz powiedział, gdzie zjesz najlepszy kebab. Każdy Polak będzie zaskoczony”]

Teraz natomiast na celowniku znalazła się sama Roksana Węgiel. A skrytykować ją omieszkali nie tylko anonimowi komentatorzy, ale i… jurorka programu – Ida Nowakowska. Jeśli wierzyć informacjom zdobytym przez dziennikarzy serwisu pudelek.pl, 30-latka była zdegustowana tym, jak wyglądała Roxie.

„Po nagraniach Ida była zniesmaczona makijażem oraz stylizacją Węgiel. Występ Roksany bardzo jej się podobał, jeśli chodzi o taniec. Uważa jednak, że nastoletnia dziewczynka powinna wyglądać grzecznie oraz skromnie i nie ma tu znaczenia to, że jest to stylizacja sceniczna wzorowana na teledysku znanej gwiazdy” – miała powiedzieć jedna z osób pracujących przy „Dance Dance Dance”. Jak czytamy, szczególnie zniesmaczać miało „półnagie krocze” młodej dziewczyny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *