Michał Wiśniewski znów zostanie ojcem? Oficjalna informacja celebryty

W ostatnim czasie, można było obserwować, jak Michał Wiśniewski chwalił się swoim najmłodszym synkiem Falco Amadeuszem, który przyszedł na świat 29 stycznia 2021 roku. By zaznaczyć wagę tego wydarzenia, celebryta wytatuował na ręce datę jego narodzin i…wyznał, że nie jest to jego ostatnie dziecko.

Okazuje się bowiem, że rodzina Wiśniewskich powiększy się jeszcze o jednego członka rodziny. Nie wiadomo jednak, czy decyzja jest jeszcze w sferze planów Michała i Poli, czy też dziecko jest już w drodze. Wiele faktów wskazuje jednak na drugą z wymienionych opcji, tym bardziej, że para wybrała już imię dla maleństwa.

– Czyżby…kolejny cud w drodze, czy w planach?! ? Literka mówi, że imię już jest…?

O decyzji, odnośnie szóstego dziecka, Michał Wiśniewski poinformował fanów, dodając wymowne zdjęcie w social mediach. Obok tatuażu, upamiętniającego narodziny Falco Amadeusza, znajduje się kolejny rysunek na skórze, uzupełniony w 50%. Wiadomo, że kolejny członek rodziny, niezależnie od płci, będzie nosił imię, rozpoczynające się na literę „C”.

Michał Wiśniewski tatuaż

– Zdjecie mówi samo za siebie

Co prawda, Wiśniewski nie opatrzył fotografii – tak jak zawsze – długim opisem, ale dodał stosowne hasztagi. Najciekawszy i najbardziej wymowny jest #zdjeciemowisamozasiebie. Za pomocą hasztagów oznaczona jest też Pola Wiśniewska. Pod postem Michała Wiśniewskiego pojawiło się mnóstwo komentarzy. Oto kilka z nich:

A tatuaż powyżej czeka na wypełnienie, pomyślności!

Widzę że plany na poważnie ???powodzenia czerwony szalony??❤️

Kolejne będzie Campino? ?

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”
Sławomir Broniarz napisał do ministra. Żąda odpowiedzi na jedno pytanie
Poważne oskarżenia wobec Kaczyńskiego. Chodzi o gigantyczną kwotę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *