Rafał Trzaskowski poinformował o swojej chorobie. Patryk Jaki skomentował jego wpis w zaskakujący sposób

Rafał Trzaskowski poinformował dziś, że jest zakażony koronawirusem. Prezydent Warszawy napisał w mediach społecznościowych, że choruje razem z żoną Małgorzatą i dziećmi. W nieco zaskakujący sposób wpis gospodarza stolicy skomentował Patryk Jaki – wiceminister sprawiedliwości. 

[irp posts=”4282″ name=”500 plus. Tysiące Polaków dostaną ogromny zwrot pieniędzy? Wiemy, komu się należą”]

Szalejący wirus nie oszczędza nikogo. Chorują również celebryci i politycy. Dzisiaj o swoim zachorowaniu poinformował prezydent Warszawy. Na rzadki dziś gest zdobył się, w reakcji na komunikat Trzaskowskiego, Patryk Jaki. Przypomnijmy, że prawicowy polityk to były rywal Rafała Trzaskowskiego w wyborach na prezydenta stolicy w 2018 r. 

Patryk Jaki życzy zdrowia Rafałowi Trzaskowskiemu

„Dołączyłem do Gosi i dzieci. Chorujemy razem. Uważajcie na siebie!” – przekazał w piątek po południu na Twitterze Rafał Trzaskowski. Co oczywiste, ze strony sympatyków polityka Platformy Obywatelskiej posypała się moc życzeń powrotu do zdrowia. 

Na podobny gest zdobył się także Patryk Jaki. Niby nic w tym szokującego, ale zauważyć należy, że dziś konflikt na linii PiS-opozycja jest tak zaogniony, jak bodaj nigdy wcześniej. Podobne gesty między politykami tych frakcji są zatem oraz rzadsze. 

„Dużo zdrowia dla Pana prezydenta i całej rodziny” – odpowiedział Trzaskowskiemu Jaki. 

  1. Zasiłek pogrzebowy – kwota w 2021 roku. Ubezpieczenie zmarłego wymagane?
  2. Zakaz sprzedaży alkoholu w niedzielę? Prezydent ma ustawę na stole
  3. Czy mrożenie usmażonych kotletów jest bezpieczne? Lepiej tego nie rób

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *