Paulo Sousa wysłał wiadomość Lewandowskiemu. „Drogi…”

Paulo Sousa, nowy selekcjoner reprezentacji Polski, wysłał wiadomość do Roberta Lewandowskiego. Kapitan naszej kadry powinien ucieszyć się z tych słów.

Bayern Monachium sięgnął po kolejne trofeum. Tym razem Robert Lewandowski i spółka zwyciężyli w Klubowych Mistrzostwach Świata w finale pokonując meksykańskie Tigres. Jedyną bramkę dla Bawarczyków zdobył Benjamin Pavard.

Triumf Bayernu odbił się szerokim echem na całym świecie. Głos w tej sprawie zabrał nawet selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa. Portugalczyk wysłał wiadomość do Roberta Lewandowskiego, kapitana naszej drużyny narodowej.

Trener reprezentacji Polski zamieścił wpis na Twitterze, w którym nie mógł nachwalić się umiejętności Roberta Lewandowskiego.

Paulo Sousa wysłał Lewandowskiemu wiadomość

„Drogi Robercie, rok 2020 był twój. Wygrałeś wszystko. Jesteś jedynym i niepowtarzalnym graczem” – napisał Sousa na Twitterze.

„Reprezentujesz dumę narodu i stanowisz inspirację dla milionów ludzi. Ciesz się chwilą, ponieważ naprawdę na nią zasługujesz” – dodał. „Szczerze, Paulo Sousa” – podpisał się Portugalczyk.

„Mamy nadzieję, że Wasze partnerstwo pomoże naszemu zespołowi osiągnąć wyższy poziom, nie mogę się doczekać pierwszego meczu Polski z Waszym udziałem” – napisał jeden z internautów.

Paulo Sousa i Robert Lewandowski spotkali się już osobiście. Poinformowały o tym jakiś czas temu serwisy internetowe WP Sportowe Fakty oraz Interia.pl. Ujawniono przy okazji, o czym rozmawiali selekcjoner oraz najlepszy piłkarz naszej drużyny narodowej. Wiadomo, iż omawiali kwestie dotyczące współpracy w ramach reprezentacji Polski.

Wspomniane wcześniej portale internetowe używają również sformułowania, że rozmowa była „zachęcająca dla obu stron”. To może oznaczać, że zarówno Sousa, jak i Lewandowski entuzjastycznie podchodzą do kwestii współpracy oraz walki o najwyższe cele. Okazję ku temu będą mieli już niebawem, bo rozpoczynają się eliminacje do Mistrzostw Świata, a na horyzoncie mieni się również tegoroczne Euro.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły