Paulo Sousa wysłał wiadomość Lewandowskiemu. „Drogi…”

Paulo Sousa, nowy selekcjoner reprezentacji Polski, wysłał wiadomość do Roberta Lewandowskiego. Kapitan naszej kadry powinien ucieszyć się z tych słów.

Bayern Monachium sięgnął po kolejne trofeum. Tym razem Robert Lewandowski i spółka zwyciężyli w Klubowych Mistrzostwach Świata w finale pokonując meksykańskie Tigres. Jedyną bramkę dla Bawarczyków zdobył Benjamin Pavard.

Triumf Bayernu odbił się szerokim echem na całym świecie. Głos w tej sprawie zabrał nawet selekcjoner reprezentacji Polski Paulo Sousa. Portugalczyk wysłał wiadomość do Roberta Lewandowskiego, kapitana naszej drużyny narodowej.

Trener reprezentacji Polski zamieścił wpis na Twitterze, w którym nie mógł nachwalić się umiejętności Roberta Lewandowskiego.

Paulo Sousa wysłał Lewandowskiemu wiadomość

„Drogi Robercie, rok 2020 był twój. Wygrałeś wszystko. Jesteś jedynym i niepowtarzalnym graczem” – napisał Sousa na Twitterze.

„Reprezentujesz dumę narodu i stanowisz inspirację dla milionów ludzi. Ciesz się chwilą, ponieważ naprawdę na nią zasługujesz” – dodał. „Szczerze, Paulo Sousa” – podpisał się Portugalczyk.

„Mamy nadzieję, że Wasze partnerstwo pomoże naszemu zespołowi osiągnąć wyższy poziom, nie mogę się doczekać pierwszego meczu Polski z Waszym udziałem” – napisał jeden z internautów.

Paulo Sousa i Robert Lewandowski spotkali się już osobiście. Poinformowały o tym jakiś czas temu serwisy internetowe WP Sportowe Fakty oraz Interia.pl. Ujawniono przy okazji, o czym rozmawiali selekcjoner oraz najlepszy piłkarz naszej drużyny narodowej. Wiadomo, iż omawiali kwestie dotyczące współpracy w ramach reprezentacji Polski.

Wspomniane wcześniej portale internetowe używają również sformułowania, że rozmowa była „zachęcająca dla obu stron”. To może oznaczać, że zarówno Sousa, jak i Lewandowski entuzjastycznie podchodzą do kwestii współpracy oraz walki o najwyższe cele. Okazję ku temu będą mieli już niebawem, bo rozpoczynają się eliminacje do Mistrzostw Świata, a na horyzoncie mieni się również tegoroczne Euro.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *