Warszawiacy będą w szoku. Biedronka powstała w nietypowym miejscu

Warszawa. Jeronimo Martins pochwaliło się właśnie nowo otwartym sklepem sieci Biedronka. Mieszkańcy stolicy mogą być zaskoczeni, gdy go zobaczą. Powstał bowiem w miejscu, w którym nigdy podobnego punktu nie było. Można do niego wejść bezpośrednio z metra. Mowa o kompleksie The Warsaw Hub.

Biedronek w Warszawie jest już grubo ponad 100. Portugalska spółka ani myśli jednak zwalniać tempa, gdyż Polacy codziennie bardzo chętnie odwiedzają sklepy sieci spod znaku sympatycznego owada. W stolicy również Biedronka radzi sobie najlepiej spośród dyskontów.

Nic więc dziwnego, że Jeronimo Martins otwiera kolejne punkty. Nie wystarcza już jednak dostępność sklepów w absolutnie każdej dzielnicy w mieście stołecznym Warszawa. Portugalczycy postanowili zatem postawić na lokalizację w miejscu absolutnie oryginalnym i takim, które bez wątpienia pozwoli zyskać jeszcze bardziej imponujące rzesze klientów.

Warszawa: Biedronka tuż przy wyjściu z metra

Otwarciem kolejnego sklepu swojej flagowej sieci firma chwali się na stronie biedronka.pl. Co konkretnie czytamy w komunikacie i gdzie można znaleźć nowy sklep? Na pewno problemów z jego zlokalizowaniem nie będą miały osoby, które często podróżują warszawskim metrem.

Takiego sklepu Biedronka jeszcze nie miała. Można do niego wejść bezpośrednio ze stacji metra, a do tego znajduje się sercu stolicy przy Rondzie Daszyńskiego. Produkty najlepszej jakości w codziennie niskich cenach kupimy od dzisiaj 11 sierpnia w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej prestiżowych budynków w Polsce – czytamy w komunikacie sieci Biedronka. Mowa o nowej inwestycji – The Warsaw Hub.

Przypomnijmy, że opisywana sieć i tak rokrocznie bije własne rekordy przychodów i rozpoznawalności marki w Polsce. Strategia firmy jest tak skuteczna, że aż trudno sobie wyobrazić, jakim hegemonem Biedronka stanie się w ciągu najbliższych kilku lat. Marketingowa ofensywa rozpoczęła się już dwie dekady temu, imponującymi promocjami. Na przestrzeni lat Jeronimo Martins zyskało w tej materii taką wprawę, że dziś kolejne promocje potrafią zainteresować nawet setki tys. osób już na początku tygodnia. Zapraszamy na wirtualny spacer po Biedronce w The Warsaw Hub:

Jeronimo Martins ze sklepem w The Warsaw Hub

Doskonale znamy swoich klientów i wiemy, jak istotna jest dla nich oszczędność czasu. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, by placówki znajdowały się w jak najlepiej skomunikowanych lokalizacjach. Jesteśmy dumni, że nowo otwarty sklep działa w samym centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego, w jednym z najbardziej prestiżowych i nowoczesnych budynków w całej Polsce – mówi Kamil Biały, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły