Warszawiacy będą w szoku. Biedronka powstała w nietypowym miejscu

Warszawa. Jeronimo Martins pochwaliło się właśnie nowo otwartym sklepem sieci Biedronka. Mieszkańcy stolicy mogą być zaskoczeni, gdy go zobaczą. Powstał bowiem w miejscu, w którym nigdy podobnego punktu nie było. Można do niego wejść bezpośrednio z metra. Mowa o kompleksie The Warsaw Hub.

Biedronek w Warszawie jest już grubo ponad 100. Portugalska spółka ani myśli jednak zwalniać tempa, gdyż Polacy codziennie bardzo chętnie odwiedzają sklepy sieci spod znaku sympatycznego owada. W stolicy również Biedronka radzi sobie najlepiej spośród dyskontów.

Nic więc dziwnego, że Jeronimo Martins otwiera kolejne punkty. Nie wystarcza już jednak dostępność sklepów w absolutnie każdej dzielnicy w mieście stołecznym Warszawa. Portugalczycy postanowili zatem postawić na lokalizację w miejscu absolutnie oryginalnym i takim, które bez wątpienia pozwoli zyskać jeszcze bardziej imponujące rzesze klientów.

Warszawa: Biedronka tuż przy wyjściu z metra

Otwarciem kolejnego sklepu swojej flagowej sieci firma chwali się na stronie biedronka.pl. Co konkretnie czytamy w komunikacie i gdzie można znaleźć nowy sklep? Na pewno problemów z jego zlokalizowaniem nie będą miały osoby, które często podróżują warszawskim metrem.

Takiego sklepu Biedronka jeszcze nie miała. Można do niego wejść bezpośrednio ze stacji metra, a do tego znajduje się sercu stolicy przy Rondzie Daszyńskiego. Produkty najlepszej jakości w codziennie niskich cenach kupimy od dzisiaj 11 sierpnia w jednym z najnowocześniejszych i najbardziej prestiżowych budynków w Polsce – czytamy w komunikacie sieci Biedronka. Mowa o nowej inwestycji – The Warsaw Hub.

Przypomnijmy, że opisywana sieć i tak rokrocznie bije własne rekordy przychodów i rozpoznawalności marki w Polsce. Strategia firmy jest tak skuteczna, że aż trudno sobie wyobrazić, jakim hegemonem Biedronka stanie się w ciągu najbliższych kilku lat. Marketingowa ofensywa rozpoczęła się już dwie dekady temu, imponującymi promocjami. Na przestrzeni lat Jeronimo Martins zyskało w tej materii taką wprawę, że dziś kolejne promocje potrafią zainteresować nawet setki tys. osób już na początku tygodnia. Zapraszamy na wirtualny spacer po Biedronce w The Warsaw Hub:

Jeronimo Martins ze sklepem w The Warsaw Hub

Doskonale znamy swoich klientów i wiemy, jak istotna jest dla nich oszczędność czasu. Z tego powodu dokładamy wszelkich starań, by placówki znajdowały się w jak najlepiej skomunikowanych lokalizacjach. Jesteśmy dumni, że nowo otwarty sklep działa w samym centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Rondo Daszyńskiego, w jednym z najbardziej prestiżowych i nowoczesnych budynków w całej Polsce – mówi Kamil Biały, starszy menedżer sprzedaży w sieci Biedronka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *