Jest najnowsze nagranie z Margot. „Facet świetnie się bawi”

Michał Sz., w środowiskach LGBT znany jako Margot, kilka dni temu został zatrzymany za udział w zamieszkach. Dopuścił się uszkodzenia mienia i ataku na działaczy pro-life. Dziś Polska Policja ujawnia kolejne nagrania, które nie stawiają działacza w dobrym świetle.

Najpierw zobaczyliśmy materiały pokazujące prowokacje i wulgarne odzywki Michała Sz. Teraz natomiast na jaw wyszło nagranie, gdzie widzimy zachowanie tzw. Margot podczas zatrzymania. Niektóre media, a także zwolennicy protestów z weekendu, uczyniły z działacza LGBT niemal męczennika.

Policja raz po raz udowadnia jednak, że rzeczywisty przebieg zdarzeń i „atmosfera” zatrzymania była zgoła inna. Treść najnowszego nagrania może sprawiać wrażenie, jakby Michał Sz. odczuwał satysfakcję z osiągniętego celu.

„Margot świetnie się bawi, atencyjna dusza kipi z rozkoszy”

Facet świetnie się bawi. Otwiera sobie okno w policyjnym aucie i udziela wywiadów niczym Mick Jagger. Wokół szaleją jego wyznawcy. Wie, że hajs leci, fejm rośnie, jego atencyjna dusza kipi z rozkoszy, a plan na życie właśnie się ziścił i znalazł w kulminacyjnym punkcie – napisał o Margot na Twitterze Rafał Otoka Frąckiewicz, dziennikarz DoRzeczy.pl

Poniżej przedstawiamy rzeczony materiał wideo.

https://twitter.com/rafalhubert/status/1293099240927961090

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *