Smutna historia Bartosza Żukowskiego. Oto, jak skończył „Walduś z Kiepskich”

Bartosz Żukowski, znany szerzej jako Walduś z Kiepskich. Aktor, który w serialu „Świat według Kiepskich” wcielał się w rolę syna Ferdynanda Kiepskiego, ma dziś 47 lat. Niestety, życie nie było łaskawe dla człowieka, który przez lata bawił Polaków.

Od 1999 roku, z kilkuletnią przerwą, był jedną z głównych postaci kultowego sitcomu Polsatu. Żukowski świetnie spisał się w roli, jaką powierzyła mu produkcja i gdy tylko zniknął z obsady, widzowie wznieśli protesty. Dziś „Kiepskich” już nie kręcą, a serialowy Walduś życie ma niekolorowe.

Co robi teraz Bartosz Żukowski, Walduś z Kiepskich?

Na ekranie musiał robić „dobrą minę do złej gry”. Bo przecież jego problemy z byłą żoną media rozkładały na czynniki pierwsze przez wiele lat. Również jego samego sytuacja ta mocno poturbowała. Zarówno pod względem psychicznym, jak i finansowym.

Co robi dziś Bartosz Żukowski, czyli serialowy Walduś? Otóż życie nie obeszło się z nim łagodnie. Odkąd, niemal dokładnie rok temu, Polsat zdecydował o zaprzestaniu prac nad „Światem według Kiepskich”, Żukowski nie ma stałej pracy w zawodzie. Z czego żyje? Jak mówią nam jego znajomi, jest ciężko…

Bartosz Żukowski ima się obecnie różnych zajęć. Podejmuje nawet „normalne” prace, niezwiązane z telewizją czy aktorstwem ogółem. Od czasu do czasu – choć niezwykle rzadko – pojawia się także na eventach, które zyskują dzięki jego obecności nieco większy rozgłos.

To jedno z jego źródeł dochodu. Choć niezbyt godziwego i mającego charakter nieregularny. Kiepską – nomen omen – sytuację życiową aktora obrazuje sam jego wygląd. Serialowy Walduś zapuścił się, dorobił „piwnego brzuszka”, mocno postarzał i – niestety – nie stroni od używek.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły