Warszawa: Policja podsumowała ostatnie protesty. Jest liczba zatrzymanych 10 kwietnia

W Warszawie, jak co roku 10 kwietnia, nie obyło się bez większych i mniejszych zamieszek. Najgłośniejsi byli bodaj protestujący „przedsiębiorcy” przy Ogrodzie Saskim. To tam ludzie zbierali się już od około godziny 7 rano. Policja podsumowała efekty zamieszek z wczoraj.

Nie obyło się bez zatrzymanych. W sobotę 10 kwietnia przepychanki z policją trwały od samego rana. Jak tłumaczą funkcjonariusze, najbardziej agresywni uczestnicy zgromadzenia zostali obezwładnieni i zatrzymani.

„Wylegitymowanych 295 osób, 11 zatrzymanych” – takie dane podała stołeczna komenda policji. Manifestacje odbyły się w okolicach placu Piłsudskiego w związku z obchodami 11. rocznicy katastrofy smoleńskiej.

„W trakcie wczorajszych zabezpieczeń policjanci zatrzymali jedenaście osób. Wśród zatrzymanych były osoby naruszające nietykalność cielesną policjantów. Ponadto jedna była poszukiwana do odbycia kary pozbawienia wolności. Wśród zatrzymanych jest również osoba posiadająca narkotyki. Po wykonaniu czynności osoby zostały zwolnione” – podał Sylwester Marczak, rzecznik Komendy Stołecznej Policji.

Artykuły popularne dziś:

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły