Znamy przyczynę śmierci Krzysztofa Krawczyka. Lekarz postawił zaskakującą diagnozę

Krzysztof Krawczyk odszedł już niemal tydzień temu. Ile lat miał w chwili śmierci? 8 września bieżącego roku artysta miałby okrągłe urodziny. Co ciekawe, jego żona – Ewa Krawczyk – była od niego 13 lat młodsza. 

[irp posts=”5023″ name=”Ewa Krawczyk – wiek. To zaskakujące, ile lat ma Ewa Krawczyk”]

Całe środowisko artystyczne, politycy, sportowcy – wszyscy żegnali w ostatnich dniach Krzysztofa Krawczyka. Śmierć artysty wywołała ogromne poruszenie w społeczeństwie. Był wykonawcą ponadczasowym – wybitnym zarówno dla pokolenia 40+, jak i młodzieży.

Krzysztof Krawczyk – ile miał lat w chwili śmierci?

Jak pisaliśmy w jednym z dzisiejszych artykułów, Ewa Krawczyk jest młodsza od swojego męża o 13 lat. Ta różnica wieku nigdy jednak nie przeszkadzała małżonkom. Tłumaczyli zresztą, że na tym etapie życia nie jest ona nawet odczuwalna.

W chwili śmierci Krzysztof Krawczyk miał 74 lata. Artysta urodził się 8 września 1946 roku w Katowicach. Zmarł 5 kwietnia 2021 r. w swoim domu.

Na co zmarł Krzysztof Krawczyk? Przyczyny śmierci artysty

Na kilka miesięcy przed śmiercią u Krzysztofa Krawczyka stwierdzono zakażenie COVID-19. Po kilku tygodniach opinię publiczną zaczęły obiegać pozytywne informacje o tym, że artysta powoli dochodzi do siebie. Sam zamieścił nawet wpis na Facebooku, w którym cieszył się, że może już być w domu, do którego wpadają promyki słońca i w którym obecna jest jego ukochana żona – Ewa Krawczyk.

[irp posts=”5015″ name=”Ewa Krawczyk w szczerym wywiadzie. Zdradziła sekret męża, który zszokował wszystkich”]

Przyczyną śmierci mogły być choroby współistniejące. „Krzysztof Krawczyk cierpiał na choroby przewlekłe. Miał arytmię i migotanie przedsionków, przeprowadzono też u niego operację biodra” – czytamy na stronie medonet.pl

Doktor Bartosz Fiałek, współpracujący z Onetem, przyznaje, że również otyłość, na którą cierpiał niestety Krzysztof Krawczyk, mogła mieć wpływ na ciężki przebieg infekcji. Precyzuje, że właściwie każda choroba współistniejąca mogła być przyczyną śmierci Krzysztofa Krawczyka. „Każde schorzenie towarzyszące może pogorszyć przebieg infekcji. Nie tylko SARS-CoV-2, ale też inne infekcje mogą zaostrzyć przebieg naszych chorób przewlekłych. Choroby pana Krzysztofa Krawczyka jak najbardziej mogły być więc czynnikami ryzyka ciężkiego przebiegu COVID-19″ – tłumaczy lekarz.

[irp posts=”5061″ name=”To nie żart: śnieżyce nadciągają do Polski. Najnowsza prognoza pogody”]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *