Te słowa wkurzą Lewandowskiego. Legendarny węgierski bramkarz zagrał Polakowi na ambicji

Już niebawem reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz w ramach el. do MŚ. Naszym pierwszym rywalem będą Węgrzy. Z tej okazji wywiadu TVP Sport udzielił legendarny węgierski bramkarz, Gabor Kiraly.

Wielkimi krokami zbliżają się el. do MŚ. Reprezentacja Polski na samym początku zmierzy się z Węgrami, a następnie z Andorą i Anglią. Emocje przed starciami czuć jednak już teraz.

Dodatkowo podgrzać postanowił je były bramkarz reprezentacji Węgier, Gabor Kiraly. Legendarny golkiper, którego kibice kojarzą m.in. za sprawą szerokich dresów, udzielił wywiadu TVP Sport.

Podczas rozmowy opowiadał o sile reprezentacji Węgier. Wypowiedział jednak słowa, które z pewnością wkurzą Roberta Lewandowskiego. Kiraly postanowił bowiem zagrać na ambicji kapitanowi naszej kadry i gwiazdorowi Bayernu Monachium.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Te słowa mogą wkurzyć Lewandowskiego

W rozmowie z TVP Sport Gabor Kiraly zachwala obecną reprezentację Węgier. Jego zdaniem zespół jest silny i może sprawić drużynie prowadzonej przez Paulo Sousę sporo kłopotów.

“Nasza drużyna narodowa pracuje na boisku jak… drużyna. Wszystkie ogniwa skupiają się na wzajemnej pomocy i wspólnej grze. Indywidualności przekładają się na wartości zespołowe. Węgierski futbol zawsze miał się dobrze, gdy piłkarze chcieli tworzyć drużynę. Większość błędów można wtedy naprawić dzięki partnerom z zespołu. Harmonia i odpowiednie nastawienie są kluczem do sukcesu” – powiedział legendarny golkiper Herthy Berlin i drużyny narodowej Węgier.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Podczas rozmowy nie mogło zabraknąć oczywiście pytania o Roberta Lewandowskiego. Kiraly przyznał, że Polak jest dziś najlepszym zawodnikiem na świecie, jednak stwierdził, że “Lewy”… nie ma szans w starciu z reprezentacją Węgier.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

“Jest najlepszym napastnikiem na świecie. Pokazał to wszystkim ludziom swoją grą, jakością i statystykami. Ale… mamy bardzo dobrą węgierską drużynę. I muszę stwierdzić, choć nieco zaczepnie, że nie ma szans z naszym zespołem!” – powiedział.

Kiraly z pewnością zagrał na ambicji Lewandowskiemu, a to może oznaczać złe wieści… dla Węgrów. Nasz kapitan jest bowiem zawsze zmotywowany bardzo mocno, jednak po tych słowach z pewnością zmotywuje się dwukrotnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...