Budka pokazał tort od współpracowników. Uwagę zwraca jeden szczegół (FOTO)

Borys Budka, lider Platformy Obywatelskiej, opublikował na swoich social mediach kontrowersyjne zdjęcie. Polityk pokazał bowiem tort, jaki otrzymał od współpracowników. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie pewien szczegół.

Borys Budka to jeden z najbardziej zajadłych krytyków Prawa i Sprawiedliwości. Lider PO daje temu wyraz praktycznie w każdej ze swoich medialnych wypowiedzi. Podważa w zasadzie wszystkie decyzje PiS i stawia się w roli opozycji totalnej.

Świadczy o tym również zdjęcie, które Budka zamieścił w swoich mediach społecznościowych. Polityk uwiecznił na nim tort, który otrzymał od swoich współpracowników. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie układ świeczek, które znalazły się na słodkim podarunku.

„Zadziwiający układ świeczek, który przygotowali moi współpracownicy” – napisał Budka na swoim Facebooku.

Borys Budka wstawił zdjęcie swojego tortu. W sieci pełno komentarzy

Układ świeczek na torcie Borysa Budki nawiązuje oczywiście do hasła „Je***ć PiS”, którym posługują się przeciwinicy partii rządzącej. Nie dziwi więc, że po publikacji powyższego wpisu w sieci zaroiło się od komentarzy.

„Stare arabskie przysłowie: Pokaż mi czego ci życzą a powiem jakim jesteś człowiekiem” – napisał na Twitterze Janusz Cieszyński, były wiceminister zdrowia.

„Wyobrażacie sobie takie wulgarne zachowanie w wykonaniu Premiera Mateusza Morawskiego? Nie? No właśnie dlatego on jest szefem rządu, a Borys Budka nie jest nawet szefem opozycji” – skomentował z kolei Patryk Osowski, dziennikarz TVP Info.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *