Wychowanek Tottenhamu trafił do… polskiej trzeciej ligi! Ten transfer zaskoczył wszystkich

Wychowanek Tottenhamu Londyn w trzecioligowym zespole z Lubelszczyzny? Brzmi niewiarygodnie, ale to prawda. Joe Dearman dołączył do jednej z drużyn występujących w III lidze grupie IV.

Ten transfer zaskoczył wszystkich. Dziś w polskich mediach sportowych wybrzmiała zaskakująca informacja. Okazało się bowiem, że wychowanek Tottenhamu Londyn trafił… do trzecioligowego zespołu z województwa lubelskiego.

Ten zawodnik to Joe Dearman, a klub, do którego dołączył to Lewart Lubartów. Informację o transferze przekazali dziś za pośrednictwem swojej strony internetowej przedstawiciele klubu.

„19-letni lewoskrzydłowy podpisał półtoraroczny kontrakt. Joe urodził się w Londynie i od dziesiątego roku życia przez 6 lat szkolił się w akademii Tottenhamu Hotspur, natomiast ostatnio reprezentował barwy klubu League 2, Cambridge United” – czytamy na łamach serwisu lewartlubartow.com.

Wychowanek Tottenhamu Londyn… w Lewarcie Lubartów

Głos ws. przenosnin zabrał również sam zainteresowany, który opowiedział o swojej dotychczasowej piłkarskiej przygodzie.

„Witam wszystkich, mam na imię Joe. Dorastałem w północnej części Londynu w miejscowości Enfield, blisko ośrodka treningowego Tottenhamu. Miałem wielkie szczęście, że w wieku 10 lat trafiłem do akademii Tottenhamu Spurs, pozostałem tam do 16 roku życia. Było to wspaniałe doświadczenie, ponieważ mogłem grać  z, oraz przeciwko zawodnikom, którzy obecnie są elitą europy” – mówi zawodnik. „Następnie przeniosłem się do Cambridgeshire, gdzie podpisałem kontrakt z Cambridge United występującym w League 2, czwartym poziomie rozgrywkowym w Anglii. Przez te dwa lata dorosłem jako człowiek oraz zbudowałem pewność siebie na boisku” – dodaje.

Piłkarz podkreśla, że jest gotowy na wyzwanie, jakim jest gra w zespole z Lubartowa. „Sztab szkoleniowy oraz koledzy z drużyny przyjęli mnie bardzo miło, teraz z niecierpliwością czekam na rozpoczęcie rundy, aby pomóc drużynie wspiąć się jak najwyżej w tabeli” – przyznaje.

Dearman opisuje również swoją charakterystykę na boisku. Przedstawia się jako zawodnik, który dobrze porusza się po skrzydle i dysponuje niezłą techniką. „Zawsze szukam okazji do zdobycia gola lub wykreowania szansy. Ciężko pracuję dla drużyny i uwielbiam dostarczać radość kibicom. C’mon Lubartów!” – kończy swoją wypowiedź.

 

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły