Burza w Zjednoczonej Prawicy! Gowin chce pozwać znany prawicowy portal

Jarosław Gowin nie wytrzymał. Polityk ujawnił, że chce pozwać znany prawicowy portal. Chodzi o artykuł, który znalazł się na jego łamach.

„Jarosław Gowin co najmniej kilkukrotnie kontaktował się w ostatnim czasie z Donaldem Tuskiem. Jak dowiedział się portal wPolityce.pl, obecny wicepremier spotkał się z byłym premierem w ciągu ostatnich kilkunastu dni w stołecznym Hotelu Warszawa. Przed kilkoma dniami jako pierwsi pisaliśmy o spotkaniu Tuska z Gowinem” – podał dziś serwis wPolityce.pl.

Autor, który podpisuje się pseudonimem MP, dodaje również, że „poza spotkaniem, obaj politycy mieli w ostatnich tygodniach jeszcze kilkukrotnie rozmawiać telefonicznie”. „Zaznaczmy, że hotel i znajdująca się w nim restauracja powinny były być zamknięte, zgodnie z restrykcjami epidemiologicznymi przyjętymi przez rząd, którego Gowin jest wiceszefem” – dodaje dziennikarz.

Głos ws. publikacji zabrał lider Porozumienia Jarosław Gowin. Polityk zamieścił wpis na Twitterze, w którym bez ogródek przyznał, że pozwie serwis internetowy wPolityce.pl.

Gowin nie wytrzymał. Chce pozwać znany portal

„Kiedy czyta się kolejne absurdalne kłamstwa o moich rzekomych spotkaniach z D. Tuskiem, można by dojść do wniosku, że celem portalu http://wpolityce.pl jest na zlecenie opozycji jak najszybciej zakończyć rządy Zjednoczonej Prawicy” – napisał Gowin na Twitterze.

Po chwili dodał również, że sprawa zakończy się w sądzie. „Spokojnie – prawnicy już pracują nad pozwem” – podkreślił.

Na wpis Gowina zareagował senator Jan Filip Libicki, który prześmiewczo nazwał braci Karnowskim, właścicieli wspomnianego wcześniej portalu internetowego. „Siostry Karnowskie będą miały proces?” – zapytał parlamentarzysta.

Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z prawdziwym sztormem w Zjednoczonej Prawicy. Czy wszystkim uda się go przetrwać? Na to pytanie w tym momencie nie ma odpowiedzi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *