Burza w Zjednoczonej Prawicy! Gowin chce pozwać znany prawicowy portal

Jarosław Gowin nie wytrzymał. Polityk ujawnił, że chce pozwać znany prawicowy portal. Chodzi o artykuł, który znalazł się na jego łamach.

„Jarosław Gowin co najmniej kilkukrotnie kontaktował się w ostatnim czasie z Donaldem Tuskiem. Jak dowiedział się portal wPolityce.pl, obecny wicepremier spotkał się z byłym premierem w ciągu ostatnich kilkunastu dni w stołecznym Hotelu Warszawa. Przed kilkoma dniami jako pierwsi pisaliśmy o spotkaniu Tuska z Gowinem” – podał dziś serwis wPolityce.pl.

Autor, który podpisuje się pseudonimem MP, dodaje również, że „poza spotkaniem, obaj politycy mieli w ostatnich tygodniach jeszcze kilkukrotnie rozmawiać telefonicznie”. „Zaznaczmy, że hotel i znajdująca się w nim restauracja powinny były być zamknięte, zgodnie z restrykcjami epidemiologicznymi przyjętymi przez rząd, którego Gowin jest wiceszefem” – dodaje dziennikarz.

Głos ws. publikacji zabrał lider Porozumienia Jarosław Gowin. Polityk zamieścił wpis na Twitterze, w którym bez ogródek przyznał, że pozwie serwis internetowy wPolityce.pl.

Gowin nie wytrzymał. Chce pozwać znany portal

„Kiedy czyta się kolejne absurdalne kłamstwa o moich rzekomych spotkaniach z D. Tuskiem, można by dojść do wniosku, że celem portalu http://wpolityce.pl jest na zlecenie opozycji jak najszybciej zakończyć rządy Zjednoczonej Prawicy” – napisał Gowin na Twitterze.

Po chwili dodał również, że sprawa zakończy się w sądzie. „Spokojnie – prawnicy już pracują nad pozwem” – podkreślił.

Na wpis Gowina zareagował senator Jan Filip Libicki, który prześmiewczo nazwał braci Karnowskim, właścicieli wspomnianego wcześniej portalu internetowego. „Siostry Karnowskie będą miały proces?” – zapytał parlamentarzysta.

Wygląda więc na to, że mamy do czynienia z prawdziwym sztormem w Zjednoczonej Prawicy. Czy wszystkim uda się go przetrwać? Na to pytanie w tym momencie nie ma odpowiedzi.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły