Poczta Polska przywraca wysyłki zagraniczne do wielu krajów. Nadal są limity [SPRAWDŹ]

Poczta Polska przywróciła możliwość wysyłania paczek i listów do kolejnych krajów. Ograniczenia były spowodowane epidemią koronawirusa. 

Od 6 sierpnia do oferty Poczty Polskiej wróciła możliwość wysyłania paczek do wielu państw, w tym m.in do Czech, Holandii i Norwegii. Obecnie poczta obsługuje prawie 60 krajów.

Na oficjalnej stronie Poczty Polskiej znajduje się aktualna lista państw, do których można wysyłać listy i paczki (KLIK).

Przez cały czas Poczta Polska analizuje sytuację i pozostaje w stałym kontakcie z zagranicznymi operatorami pocztowymi, by sukcesywnie uruchamiać wysyłanie przesyłek zagranicznych do kolejnych krajów – podkreślono.

Poczta Polska 14 marca wprowadziła ograniczenia dotyczące wysyłania i przyjmowania przesyłek z wielu państw. Powodem była epidemia koronawirusa oraz ograniczone możliwości transportu lotniczego, na którym w głównej mierze opiera się transport paczek. Operator zapewnia, że wraz z postępem znoszenia ograniczeń przywracana będzie pełna oferta świadczonych przez Pocztę Polską usług.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *