Poczta Polska przywraca wysyłki zagraniczne do wielu krajów. Nadal są limity [SPRAWDŹ]

Poczta Polska przywróciła możliwość wysyłania paczek i listów do kolejnych krajów. Ograniczenia były spowodowane epidemią koronawirusa. 

Od 6 sierpnia do oferty Poczty Polskiej wróciła możliwość wysyłania paczek do wielu państw, w tym m.in do Czech, Holandii i Norwegii. Obecnie poczta obsługuje prawie 60 krajów.

Na oficjalnej stronie Poczty Polskiej znajduje się aktualna lista państw, do których można wysyłać listy i paczki (KLIK).

Przez cały czas Poczta Polska analizuje sytuację i pozostaje w stałym kontakcie z zagranicznymi operatorami pocztowymi, by sukcesywnie uruchamiać wysyłanie przesyłek zagranicznych do kolejnych krajów – podkreślono.

Poczta Polska 14 marca wprowadziła ograniczenia dotyczące wysyłania i przyjmowania przesyłek z wielu państw. Powodem była epidemia koronawirusa oraz ograniczone możliwości transportu lotniczego, na którym w głównej mierze opiera się transport paczek. Operator zapewnia, że wraz z postępem znoszenia ograniczeń przywracana będzie pełna oferta świadczonych przez Pocztę Polską usług.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły