Rozwód Dody ma związek z premierą filmu „Dziewczyny z Dubaju”? Komentarz celebrytki

To nie rozwód jest zły. Niekorzystne jest tkwienie w relacji, która nie przynosi satysfakcji – można przeczytać we wpisie, który udostępniła na swoim oficjalnym profilu celebrytka. Po 5 latach związku, drogi Dody i Emila Stępnia się rozchodzą.

To, że związek nie do końca był udany, można było zauważyć już jakiś czas temu. Samotne wyjazdy, samotne urodziny, samotne celebrowanie ważnych wydarzeń. Oczywiście, posiadanie własnej przestrzeni w związku i zachowanie indywidualności jest bardzo ważne, ale w tym przypadku, można było już mówić o braku bliskości i zainteresowania.

Rozwód Dody jest związany z kwestią biznesową?

Doda, publikując post na Instagramie, przewidziała, jakie mogą powstać plotki na ten temat. Uprzedzając fakty, szczerze wyznała, że decyzja o rozwodzie nie jest w żaden sposób związana ze zbliżającą się premierą filmu „Dziewczyny z Dubaju”.

Decyzja była długo przepracowana przemyślana i jest ostateczna. – napisała

MOJE PRYWATNE DECYZJE NIE SĄ PROMOCJĄ FILMU – podkreśliła we wpisie. Celebrytka nie chce jednak publicznie zwierzać się i „prać brudów”. Kulisy rozstania są według niej prywatną kwestią, podobnie jak historia 5 – letniego związku.

Fani, decyzją o rozstaniu zaskoczeni nie byli. – Coś wisiało w powietrzu – pisali. Wiadomość przyjęli bardzo spokojnie. W końcu, to, że drogi się czasem rozchodzą nie powinno nikogo szokować. ¬ W Polsce, wskaźnik rozwodów wciąż wzrasta. Co prawda nie jest to powodem do dumy, ale może lepiej w pokojowej atmosferze odejść od tego, czego Miłością nazwać nie można?

Trzeba zawsze stawiac swoje szczescie na pierwszym miejscu ❤️? Gratuluje odwagii wiele kobiet jej nie posiada.. Bedzie dobrze ❤️? – komentują fani

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *