Mecz Polska – Hiszpania. Przełomowe informacje dla kibiców!

Nawet 30 tysięcy kibiców będzie mogło 19 czerwca zasiąść na trybunach PGE Narodowego! Przygotowania do wielkiego wydarzenia już trwają – za kilka dni mieszkańcy Warszawy zobaczą 4 ogromne telebimy. Szczegółowe informacje na ten temat opublikowało w social mediach Ministerstwo Sportu i Kultury.

Przypomnijmy, pierwszy mecz z udziałem Reprezentacji Polski (Polska-Słowacja) odbędzie się 14 czerwca. Kolejnym rywalem, z którym zmierzy się drużyna piłkarska będzie Hiszpania. Mecz, zostanie rozegrany na Estadio La Cartuja w Sewilli 19 czerwca, ale Polacy będą mogli zjednoczyć się podczas tego ważnego wydarzenia i wspólnie kibicować na trybunach. Warto zaznaczyć, że to pierwsze od wielu miesięcy całostadionowe wydarzenie na PGE Narodowym.

Narodowa Strefa Kibica – jak zdobyć bilet?

Sportowy event poprzedzać będą różnego rodzaju konkursy i występy. Na scenie pojawią się bowiem: Nowator, Skytech czy też Piotr Kupicha. Przed meczem, wszyscy zebrani będą mogli wspólnie wykonać hymn Polski.

Mecze Polaków w EURO2020 są jedną z pierwszych okazji do wspólnego przeżywania pozytywnych emocji związanych z kibicowaniem polskiej reprezentacji w piłce nożnej – mówił prof. Piotr Gliński

Oczywiście, fani piłki nożnej nie będą mogli zapomnieć o restrykcjach, związanych z pandemią Covid-19. Na bezpłatnym bilecie, który wcześniej zainteresowani będą mogli sobie pobrać, zostanie wyznaczone dokładne miejsce – bowiem nadal istnieje ograniczenie dotyczące publiczności.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły