Mecz Polska – Hiszpania. Przełomowe informacje dla kibiców!

Nawet 30 tysięcy kibiców będzie mogło 19 czerwca zasiąść na trybunach PGE Narodowego! Przygotowania do wielkiego wydarzenia już trwają – za kilka dni mieszkańcy Warszawy zobaczą 4 ogromne telebimy. Szczegółowe informacje na ten temat opublikowało w social mediach Ministerstwo Sportu i Kultury.

Przypomnijmy, pierwszy mecz z udziałem Reprezentacji Polski (Polska-Słowacja) odbędzie się 14 czerwca. Kolejnym rywalem, z którym zmierzy się drużyna piłkarska będzie Hiszpania. Mecz, zostanie rozegrany na Estadio La Cartuja w Sewilli 19 czerwca, ale Polacy będą mogli zjednoczyć się podczas tego ważnego wydarzenia i wspólnie kibicować na trybunach. Warto zaznaczyć, że to pierwsze od wielu miesięcy całostadionowe wydarzenie na PGE Narodowym.

Narodowa Strefa Kibica – jak zdobyć bilet?

Sportowy event poprzedzać będą różnego rodzaju konkursy i występy. Na scenie pojawią się bowiem: Nowator, Skytech czy też Piotr Kupicha. Przed meczem, wszyscy zebrani będą mogli wspólnie wykonać hymn Polski.

Mecze Polaków w EURO2020 są jedną z pierwszych okazji do wspólnego przeżywania pozytywnych emocji związanych z kibicowaniem polskiej reprezentacji w piłce nożnej – mówił prof. Piotr Gliński

Oczywiście, fani piłki nożnej nie będą mogli zapomnieć o restrykcjach, związanych z pandemią Covid-19. Na bezpłatnym bilecie, który wcześniej zainteresowani będą mogli sobie pobrać, zostanie wyznaczone dokładne miejsce – bowiem nadal istnieje ograniczenie dotyczące publiczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *