Doda szczerze o relacjach z rodzicami. Nie wybaczy sobie jednej rzeczy

Nieoczekiwanie, na profilu Dody pojawił się wpis, dotyczący jej relacji rodzinnych. Celebrytka szczerze opowiedziała o swojej przeszłości, która niejednokrotnie negatywnie wpływała na zdrowie jej rodziców. Zaznaczyła też, jakie obecnie mają stosunki.

Doda nie urodziła się ani w zamożnej ani we wpływowej rodzinie, ale, jak sama podkreśla, otrzymała od rodziców znacznie cenniejsze wartości. Nigdy nie mogła narzekać na brak wsparcia czy motywacji do działania: „zawsze przy mnie, zawsze obok, zawsze za mną”.

Kim są rodzice Dody?

Obecnie, zarówno Wanda jak i Paweł Rabczewski mają ponad 70 lat. W przeszłości ojciec Dody był sportowcem i odnosił znaczne sukcesy w podnoszeniu ciężarów. Mama zaś „panią z urzędu” o sylwetce niczym miss fitness. Oprócz pasji do sportu, rodziców Dody łączyło zamiłowanie do życia rodzinnego. Dla córki zrobiliby wszystko.

Wanda i Paweł Rabczewscy

Gdyby ktoś zaproponował mi urodzenie się w najbogatszej rodzinie ,najbardziej wpływowej ,w najpiękniejszym kraju na świecie ,gdzie nigdy nie musiałabym martwić się o swoją przyszłość i moje finanse i o mój los… to zaśmiałbym mu się tak głośno aż by mu pękły bębenki

Mimo, że Dorota Rabczewska – Stępnień już jako nastolatka chciała wspierać rodziców i za pierwszą, satysfakcjonującą wypłatę spłaciła ich kredyt, nie mogła wpłynąć na każdy aspekt ich życia. Do dziś nie może sobie wybaczyć, że przez jej sławę spadł na nich medialny lincz, co jej mama przepłaciła utratą zdrowia: „magazyny plotkarskie zrobiły z ich życia cyrk”. Postawiona diagnoza była przerażająca: choroba nowotworowa z permanentnego stresu.

Jest mi tak przykro że nie mogłam zapewnić im spokoju czasami rozrabiając za bardzo w show-biznesie za bardzo lub z hukiem kończąc relacje Szanujcie i Kochajcie swoich rodziców

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *