Beata Kozidrak: płaczę, żałuję. Emocjonalny wpis piosenkarki na Instagramie

Beata Kozidrak uroniła łzy w dniu pogrzebu Krzysztofa Krawczyka. Wokalistka legendarnego zespołu Bajm jest zdruzgotana tym, że artysty nie ma już z nami. 

Zarówno Krzysztof Krawczyk, jak i Beata Kozidrak od lat tworzyli muzykę ponadczasową. Artystka żegna dziś swojego przyjaciela w poruszających słowach. Dodaje ponadto, że pochowany dziś muzyk był niezastąpiony.

Beata Kozidrak o Krzysztofie Krawczyku

„Krzysztof Nikt Cie nie zastąpi bo byłeś OSOBOWOŚCIĄ JEDYNĄ. Płacze i żałuje ze nie moglam z Toba rozmawiac dluzej tak jak kiedys w Opolu żegnam Cie MOJ PRZYJACIELU – Artysto! Do zobaczenia” – przekazała na Instagramie podłamana Kozidrak.

Zamieściła również zdjęcie młodego Krzysztofa Krawczyka z czasów, gdy zaczynał swoją wybitną karierę. To też fotografia, która została wyeksponowana na dzisiejszym pogrzebie muzyka.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Beata Kozidrak (@beatakozidrak)

Śmierć Krzysztofa Krawczyka

Niezwykle smutne wieści o śmierci Krzysztofa Krawczyka obiegły kraj w poniedziałek 5 kwietnia 2021 r. Początkowo ludzie nie dowierzali i mieli nadzieje, że to kolejny fake newsy dotyczący rzekomej śmierci znanego człowieka. Niestety, doniesienia u managementu artysty potwierdzili dziennikarze RMF FM.

Krawczyka w ciepłych słowach pożegnała większość osób publicznych. Obrazuje to, jak wielką sympatią, ogromnego grona ludzi, cieszył się Krzysztof Krawczyk.

[irp posts=”4948″ name=”Dramatyczna scena na pogrzebie Krzysztofa Krawczyka. Żona artysty nie wytrzymała”]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *