Wielki cios dla Milika. Była gwiazda OM nie chce go w składzie!

Mathieu Valbuena, były gwiazdor Olympique Marsylia, mocno skrytykował ostatnie poczynania zespołu. Zebrało się w zasadzie całej drużynie. Francuz nie oszczędził też Arkadiusza Milika.

Arkadiusz Milik całkiem nieźle wkomponował się w zespół Olympique Marsylia. Polak asystuje, strzela gole, jednak znacznie gorzej radzi sobie cała drużyna, która nie ma powodów do satysfakcji.

Ostatnio gracze z Marsylii skompromitowali się w spotkaniu Pucharu Francji. Olympique, pomimo trafienia Milika, przegrał sensacyjnie z IV-ligowym Canet Roussillon (1:2) i odpadł z rozgrywek. Po zakończonym spotkaniu dziennikarze zajmujący się zespołem z Marsylii nie zostawili suchej nitki na zespole.

Po tym meczu nasz rodak wydał nawet specjalne oświadczenie. „Nie jestem tutaj długo, ale podobnie jak całej ekipie, jest mi przykro po tym co się wczoraj wydarzyło. Wiem jednak, że dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu możemy zakończyć ten trudny okres. Allez Om!” – napisał.

Okazuje się jednak, że nie wszystkich to satysfakcjonuje.

Była gwiazda OM nie chce Milika w klubie

Głos ws. ostatnich fatalnych wyników OM zabrał były gwiazdor tego klubu, Mathieu Valbuena. Francuz nie zostawił suchej nitki na zespole. „Gdyby ktoś nie znał się na piłce i oglądał mecz, miałby wrażenie, że Canet Roussillon było drużyną zawodową, a Marsylia amatorami. Wstydem było zaprezentować taki spektakl” – powiedział Valbuena w rozmowie z RMC Sport.

Pomocnik odniósł się również do obecnej sytuacji kadrowej w drużynie. Jak twierdzi – 80% składu powinno zostać usunięte. Co ciekawe, nie ma tam – jego zdaniem – miejsca dla Arkadiusza Milika, który niedawno dołączył do OM.

„80 procent składu musi odejść. Dziś nadają się: Pope Gueye, Alvaro Gonzalez, „mały” Kamara i Steve Mandanda. Reszta wypad. Tym, którzy wciąż mają kontrakty, zapłacić i się ich pozbyć. Jeśli chcemy odnowy w Marsylii, to musi to oznaczać odnowę” – powiedział bez ogródek.

źródło: RMC SPORT

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *