Wielki cios dla Milika. Była gwiazda OM nie chce go w składzie!

Mathieu Valbuena, były gwiazdor Olympique Marsylia, mocno skrytykował ostatnie poczynania zespołu. Zebrało się w zasadzie całej drużynie. Francuz nie oszczędził też Arkadiusza Milika.

Arkadiusz Milik całkiem nieźle wkomponował się w zespół Olympique Marsylia. Polak asystuje, strzela gole, jednak znacznie gorzej radzi sobie cała drużyna, która nie ma powodów do satysfakcji.

Ostatnio gracze z Marsylii skompromitowali się w spotkaniu Pucharu Francji. Olympique, pomimo trafienia Milika, przegrał sensacyjnie z IV-ligowym Canet Roussillon (1:2) i odpadł z rozgrywek. Po zakończonym spotkaniu dziennikarze zajmujący się zespołem z Marsylii nie zostawili suchej nitki na zespole.

Po tym meczu nasz rodak wydał nawet specjalne oświadczenie. “Nie jestem tutaj długo, ale podobnie jak całej ekipie, jest mi przykro po tym co się wczoraj wydarzyło. Wiem jednak, że dzięki ciężkiej pracy i zaangażowaniu możemy zakończyć ten trudny okres. Allez Om!” – napisał.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Okazuje się jednak, że nie wszystkich to satysfakcjonuje.

Była gwiazda OM nie chce Milika w klubie

Głos ws. ostatnich fatalnych wyników OM zabrał były gwiazdor tego klubu, Mathieu Valbuena. Francuz nie zostawił suchej nitki na zespole. “Gdyby ktoś nie znał się na piłce i oglądał mecz, miałby wrażenie, że Canet Roussillon było drużyną zawodową, a Marsylia amatorami. Wstydem było zaprezentować taki spektakl” – powiedział Valbuena w rozmowie z RMC Sport.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Pomocnik odniósł się również do obecnej sytuacji kadrowej w drużynie. Jak twierdzi – 80% składu powinno zostać usunięte. Co ciekawe, nie ma tam – jego zdaniem – miejsca dla Arkadiusza Milika, który niedawno dołączył do OM.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

“80 procent składu musi odejść. Dziś nadają się: Pope Gueye, Alvaro Gonzalez, “mały” Kamara i Steve Mandanda. Reszta wypad. Tym, którzy wciąż mają kontrakty, zapłacić i się ich pozbyć. Jeśli chcemy odnowy w Marsylii, to musi to oznaczać odnowę” – powiedział bez ogródek.

źródło: RMC SPORT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...