Losowanie Fortuna Pucharu Polski. Wiemy z kim w 1/8 finału zagra Legia Warszawa

Poznaliśmy pary 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Wiemy z kim w tej fazie zagra Legia Warszawa. Wiemy również, że jej mecz odbędzie się w lutym 2021 roku na boisku rywala.

Za nami losowanie 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski. Legia Warszawa zmierzy się w tej fazie rozgrywek z Łódzkim Klubem Sportowym. Spotkania zostaną rozegrane w terminie od 9 lutego do 11 lutego 2021 roku w Łodzi.

Pary losował sekretarz generalny PZPN, Maciej Sawicki. W ceremonii towarzyszył mu Filip Adamus z Łączy Nas Piłka.

Mecze 1/8 finału odbędą się 9, 10 i 11 lutego. Trofeum z zeszłej edycji broni Cracovia. Drużyna „Pasów” po pierwsze trofeum w historii sięgnęła na stadionie w Lublinie, gdzie po dogrywce pokonała poprzednie zwycięzcę, Lechię Gdańsk.

Legia Warszawa zagra z ŁKS-em w 1/8 finału Fortuna Pucharu Polski

O awansie do dalszej fazy decyduje pojedynczy mecz. Finał zaplanowano na 2 maja. Jeszcze nie wiadomo czy mecz odbędzie się na PGE Narodowym w Warszawie, gdzie obecnie ulokowano jeden ze szpitali covidowych.

Legia Warszawa po raz ostatni wygrała Puchar Polski w 2018 roku. Wówczas w finale na PGE Stadionie Narodowym pokonała Arkę Gdynia, która był broniła trofeum zdobyte rok wcześniej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *