Zdradzała go miesiącami. Upokorzył ją na oczach wszystkich w dniu ślubu

Ta historia brzmi, jak scenariusz filmu komediowego, ale rozegrała się naprawdę. I nikomu z gości weselnych nie było do śmiechu. Po tym, jak pewien mężczyzna dowiedział się o licznych zdradach swojej narzeczonej, postanowił skrupulatnie zaplanować zemstę. Wszystko rozegrało się w dniu ich ślubu.

Zemsta bywa słodka, przekonała się o tym w dniu ślubu

Ślub to dla kobiety najważniejszy dzień w całym życiu. Miesiące przygotowań, poszukiwania idealnej sukni ślubnej i nie tylko. Tak wymieniać można by bez końca. Pewna kobieta skrupulatnie zaplanowała ten dzień w roku, ale wszystko zniweczył jej świeżo upieczony mąż. Można powiedzieć, że panna młoda doigrała się, a zemsta bywa słodka.

Zacznijmy jednak po kolei. Cała historia została opowiedziana w brytyjskim paśmie komediowym The Graham Norton Show przez jednego z gości weselnych, który był świadkiem szokujących chwil.

Otóż pan młody, który dowiedział się o licznych zdradach tuż przed weselem, postanowił skrupulatnie zaplanować zemstę. Zdecydował, że popsuje pannie młodej najważniejszy dzień w całym życiu. To co zrobił, zaszokowało wszystkich weselników. „Przez kilka minut stali wryci z bladymi twarzami, a na sali zapanowała grobowa cisza” – opowiada gość weselny.

Co takiego się wydarzyło? Do momentu oczepin wesele przebiegało zgodnie z planem. Tort, pierwszy taniec, przednia zabawa. „Dramat panny młodej rozegrał się podczas oczepin” – tłumaczy gość programu The Graham Norton Show.

Pan młody zaproponował oczepinową zabawę, w trakcie której każdy z zaproszonych na wesele mężczyzn miał sprawdzić, czy pod jego talerzem nie ma „czerwonego liściku”. Każdy, który go znalazł musiał wstać od stołu i czekać na to, co wydarzy się dalej.

Okazało się, że na końcu zabawy w stojącej pozycji zostało ośmiu mężczyzn. Wówczas pan młody zrobił coś, czego nikt na sali weselnej się nie spodziewał. „Kochani goście. Spójrzcie na tych ośmiu mężczyzn. Oni wszyscy spali z moją żoną. To prawda. Zdradziła mnie z nimi wszystkimi, gdy jeszcze byliśmy zaręczeni. Wkrótce złożę papiery o unieważnienie naszego małżeństwa” – wypalił, szokując wszystkich gości weselnych.

Mężczyzna po wygłoszeniu przemowy natychmiast opuścił swoje wesele. Kobieta próbowała się tłumaczyć, ale pan młody nie zamierzał jej słuchać.

źródło: The Graham Norton Show

  1. Prof. Simon o brakujących miejscach w szpitalu i katastrofie, która nas czeka
  2. Dla dwóch chłopców miał to być zwykły dzień. Skończył się tragicznie
  3. Uważaj na tę roślinę. Jest bardzo niebezpieczna, prowadzi do poważnych problemów zdrowotnych

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły