Przyłapali Dudę na nartach. Film podbija Twittera (WIDEO)

Andrzej Duda w ubiegłą niedzielę zainaugurował w Zakopanem charytatywne zawody narciarskie. Wcześniej postanowił sam zrelaksować się na nartach. Traf chciał, że przyłapali go dziennikarze lokalnej gazety.

Niedawno w mediach gruchnęła informacja, że prezydent Andrzej Duda udaje się w góry, by w Zakopanem zaiunaugorwać charytatywne zawody narciarskie. Zdania wśród opinii publicznej były na ten temat podzielonego.

Niektórzy twierdzili, że nie ma w tym nic złego, ponieważ stoki są otwarte, inni podnosili zasadność takiej decyzji. Krytycy prezydenta uważają bowiem, że w dobie pandemii głowa państwa nie powinien pozwalać sobie na takie wyjazdy.

Przed rozpoczęciem zawodów Andrzej Duda udał się na stok do miejscowości Małe Ciche. Na miejscu chciał się zrelaksować i w odosobnieniu pojeździć na nartach. Traf chciał, że na stoku czekali na niego dziennikarze “Tygodnika Podhalańskiego”.

ZOBACZ TAKŻE
Biden szokuje pierwszymi decyzjami. Kobieta obejmie takie stanowisko po raz pierwszy w historii

Andrzej Duda przyłapany na nartach

Nagranie z prezydentem Andrzejem Dudą zostało opublikowane na Twitterze “Tygodnika Podhalańskiego”. Widać na nim jak głowa państwa, ubrany w strój narciarski, przygotowuje się ze zjazdu ze stoku.

“Przyłapaliśmy prezydenta Dudę na nartach. Prezydent był przekonany, że jeśli pojawi się na bocznym stoku w Małem Cichem w sobotę wieczorem to nikt go nie zauważy. Nasza obecność była dla niego chyba niewygodna, bo zapłaciliśmy brakiem zainteresowania ze strony głowy państwa” – napisano w opisie filmu.

Film skomentował dziennikarz TVP Info, Samuel Pereira, który uważany, że pobyt Dudy na stoku w Małem Cichem to nic zaskakującego. “Niesamowite. Pulitzer normalnie” – skomentował. “Miliony Polaków siedzą w domach a Pan Duda nie umie zrezygnować ze swojego hobby. Mógłby solidaryzować się z uziemionymi rodakami. Mógłby pracować jako wolontariusz dwie godziny w tygodniu w jakiejś instytucji społecznej. Ale woli ukradkiem jeździć” – napisał z kolei inny internauta.

ZOBACZ TAKŻE
Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...