KSW pokazało rywala Pudzianowskiego. „Ten gość to prawdziwy olbrzym” (WIDEO)

Walka Mariusza Pudzianowskiego z Serigne Ousmane Dia będzie jednym z najbardziej elektryzujących pojedynków podczas KSW 59. Federacja opublikowała trailer będący zapowiedzią starcia.

Gala KSW 59 odbędzie się 20 marca. Niestety, ze względu na obostrzenia pandemiczne, kibice nie obejrzą jej na żywo. Będą mogli to jednak zrobić wykupując od organizatora PPV.

Jedną z najciekawszych walk podczas gali będzie starcie z udziałem Mariusza Pudzianowskiego. Nasz rodak zmierzy się z Senegalczykiem Sergine Ousmane Dia, który posługuje się pseudonimem „Bombardier”. Nie byłoby w tym nic zaskakującego, gdyby nie fakt, iż rywal „Pudziana” to – jak piszą internauci – „prawdziwy olbrzym”.

Dia to podwójny mistrz świata i legenda w senegalskiej odmianie zapasów. W MMA stoczył jak dotąd dwie walki. Na uwagę zasługują jednak jego imponujące warunki fizyczne. Potężnie zbudowany zawodnik ma bowiem 190 centrymetrów wzrostu, a gdy wchodzi na wagę ta pokazuje 140 kilogramów.

KSW pokazało trailer walki Pudzianowskiego

KSW mocno promuje pojedynek Pudzianowskiego i Dia. Obaj zawodnicy są bowiem imponujących gabarytów, dlatego ich starcie z pewnością będzie elektryzować fanów. Ci lubią bowiem starcia potężnie zbudowanych zawodników, których ciosy ważą naprawdę sporo.

Niedawno federacja opublikowała zapowiedź walki obu panów. Nagranie bardzo spodobało się fanom, którzy chwalili je w serwisie YouTube. „Takie trailery to ja uwielbiam. Brawo KSW, marketingowo znowu idziemy w dobrą stronę” – napisał pan Dawid. „Super walka, naprawdę obaj panowie są na tyle oryginalni, że jest to ciekawe zdarzenie” – dodał inny z komentujących.

https://www.youtube.com/watch?v=TjUgVvndsK4

Internauci zastanawiają się też, jak Pudzianowski poradzi sobie ze swoim rywalem. Dodają jednocześnie, że w przeszłości „Pudzian” mierzył się już z „wielkimi” zawodnikami. Warto pamiętać bowiem, że Polak pokonał m.in. Erica Escha, który wnosił na wagę 170 kilogramów. Nie dał szans także Bobowi Sappowi, który według szacunków ważył 150 kilogramów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *