Terroryzuje swoją rodzinę. Wszyscy są bezradni, znając powody takiego zachowania

Aż trudno uwierzyć w publikację Daily Mirror. Brytyjski bulwarowiec opisał skandaliczną sytuację, która regularnie dzieje się w jednym z domów. 9-latek terroryzuje nie tylko swoją matkę, ale i rodzeństwo. Czy w końcu ktoś położy temu kres?

Chłopiec terroryzuje swoją matkę i rodzeństwo

Cała sytuacja wygląda na wymyśloną, czy podkoloryzowaną, ale nie tylko wydarzyła, ale i dzieje się wciąż. Aż ciężko znaleźć słowa, by opisać to, co czujemy czytając kolejne fragmenty artykuły zamieszczonego w brytyjskim bulwarowcu. Ostrzegamy, to materiał dla ludzi z naprawdę mocnymi nerwami.

Debbie to kobieta, która opowiedziała swoją straszliwą historię na wizji, na oczach milionów telewidzów. Wystąpiła w programie przeznaczonym dla rodziców, wychowujących nadpobudliwe dzieci. Właśnie z takim przypadkiem mamy do czynienia. Nadpobudliwy 9-latek, który wykazuje symptomy ADHD dosłownie terroryzuje swoją rodzinę. Coraz częściej wybucha, nie kontrolując tego. Bije matkę, rodzeństwo a nawet grozi nożem. Sytuacja z dnia na dzień robi się coraz bardziej niebezpieczna i nie do wytrzymania. Tak, to dzieje się naprawdę.

Widzowie programu mogli nie tylko posłuchać tego, co wyprawia się w domu Debbie, ale też zobaczyć nagrania, na których wyraźnie widać, jak chłopiec terroryzuje swoją matkę. Film prezentujemy na samym dole naszego artykułu. Poniżej znajdziesz także zdjęcia.

W programie wypowiedział się nawet psycholog rodzinny, który stwierdził, że to kobieta jest… winna całej sytuacji. Zbagatelizowała problem, z którym powinna powalczyć już w zarodku. Zachowanie syna tłumaczy nadpobudliwością. Powinna podjąć zdecydowane kroki już wtedy, kiedy jej syn wykazywał pierwsze symptomy agresywności. Teraz sytuacja z dnia na dzień robi się trudniejsza. Nie tylko w domu, ale także w kontekście leczenia samego chłopca.

Przemoc domowa to spory problem dla wielu rodzin

„Mój syn chwyta czasem młotek albo nóż, nie kontrolując swojego zachowania. Boje się, że kiedyś nie zdążę go powstrzymać i wydarzy się tragedia” – zwierza się Debbie, cytowana przez Daily Mirror.

Nie ma co ukrywać, jest to najdziwniejsza, nie bójmy się tego nazwać, przemoc domowa o jakiej kiedykolwiek usłyszeliśmy. Chłopca należy jak najszybciej skierować na leczenia, a całej rodzinie przydałby się dobry psycholog.

„Joe uczy się w domu. Nigdy nie uczęszczał do szkoły i nie spędzał czasu z rówieśnikami (…) Staje się coraz silniejszy i boje się, że kiedyś wydarzy się naprawdę tragedia” – czytamy w Daily Mirror wypowiedź jego mamy.

W domu dochodzi też do takich skrajności, że siostra Joe w obawie przed jego przemocą, stara się nie wychodzić ze swojego pokoju. Starszy brat 9-latka broni z kolei matki, która do tej pory bagatelizowała problem.

źródło: mirror.co.uk

  1. Dla dwóch chłopców miał to być zwykły dzień. Skończył się tragicznie
  2. Donald Tusk zaczyna tracić grunt pod nogami? Wiele na to wskazuje
  3. Epidemiolog mówi o kolejnych obostrzeniach. Zostaniemy zamknięci w domach?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *