Rzeczniczka warszawskiego ratusza uderza w TVP Info. „Przykład manipulacji” (FOTO)

Karolina Gałecka, rzeczniczka warszawskiego ratusza, uderza w TVP Info. Urzędniczka odniosła się do jednego z materiałów wyemitowanych na antenie stacji informacyjnej.

Od wczoraj w całym kraju trwa atak zimy. Praktycznie wszystkie miasta w kraju borykają się obfitymi opadami śniegu, które wpływają na drożność dróg. Te, pomimo tego, że są odśnieżane, wciąż bywają nieprzejezdne.

Jednym z miast, które musi radzić sobie z trudną sytuacją na drogach jest Warszawa. Internauci od rana publikują w sieci zdjęcia, jak wygląda stołeczne ulice. Sytuacja nie jest najlepsza, a w mieście tworzą się korki.

Materiał na ten temat wyemitowała m.in. stacja TVP Info. Głos w tej sprawie zabrała rzeczniczka warszawskiego ratusza, która oskarżyła telewizją o manipulację.

Rzeczniczka UM Warszawa uderza w TVP Info

Karolina Gałecka, bo o niej mowa, zamieściła wpis na swoim profilu społecznościowym w serwisie Twitter. Dołączyła do niego screen materiału wyemitowanego na antenie TVP Info. Widać na nim jedną z ulic miasta stołecznego.

Rzecznika stołecznego ratusza uważa, że dziennikarze TVP Info pokazując akurat tę drogę dopuścili się manipulacji. „Oto najlepszy przykład manipulacji @tvp_info. Na zdjęciu trasa S8, podległa rządowej @GDDKiA – winny oczywiście @trzaskowski_. Czy prezydent @warszawa odpowiada też za pożary w Australii i śnieg na Saharze?” – pyta Gałecka.

„Warszawa sypie się pod rządami pani szefa. Tego nic nie ukryje. Pokazuje pani kadr który pani pasuje, to my pokażemy pani takie które przesyłają nam mieszkańcy” – piszą twórcy profilu „Życie Stolicy”.

Pod wpisem pojawiło się oczywiście znacznie więcej komentarzy. Niektórzy z internautów bronili Rafała Trzaskowskiego i przyznawali, że w ich miastach sytuacja na drogach również nie wygląda najlepiej. Dodawali też, że mamy zwyczajnie do czynienia z trudnymi warunkami drogowymi.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *