Rzeczniczka warszawskiego ratusza uderza w TVP Info. „Przykład manipulacji” (FOTO)

Karolina Gałecka, rzeczniczka warszawskiego ratusza, uderza w TVP Info. Urzędniczka odniosła się do jednego z materiałów wyemitowanych na antenie stacji informacyjnej.

Od wczoraj w całym kraju trwa atak zimy. Praktycznie wszystkie miasta w kraju borykają się obfitymi opadami śniegu, które wpływają na drożność dróg. Te, pomimo tego, że są odśnieżane, wciąż bywają nieprzejezdne.

Jednym z miast, które musi radzić sobie z trudną sytuacją na drogach jest Warszawa. Internauci od rana publikują w sieci zdjęcia, jak wygląda stołeczne ulice. Sytuacja nie jest najlepsza, a w mieście tworzą się korki.

Materiał na ten temat wyemitowała m.in. stacja TVP Info. Głos w tej sprawie zabrała rzeczniczka warszawskiego ratusza, która oskarżyła telewizją o manipulację.

Rzeczniczka UM Warszawa uderza w TVP Info

Karolina Gałecka, bo o niej mowa, zamieściła wpis na swoim profilu społecznościowym w serwisie Twitter. Dołączyła do niego screen materiału wyemitowanego na antenie TVP Info. Widać na nim jedną z ulic miasta stołecznego.

Rzecznika stołecznego ratusza uważa, że dziennikarze TVP Info pokazując akurat tę drogę dopuścili się manipulacji. „Oto najlepszy przykład manipulacji @tvp_info. Na zdjęciu trasa S8, podległa rządowej @GDDKiA – winny oczywiście @trzaskowski_. Czy prezydent @warszawa odpowiada też za pożary w Australii i śnieg na Saharze?” – pyta Gałecka.

„Warszawa sypie się pod rządami pani szefa. Tego nic nie ukryje. Pokazuje pani kadr który pani pasuje, to my pokażemy pani takie które przesyłają nam mieszkańcy” – piszą twórcy profilu „Życie Stolicy”.

Pod wpisem pojawiło się oczywiście znacznie więcej komentarzy. Niektórzy z internautów bronili Rafała Trzaskowskiego i przyznawali, że w ich miastach sytuacja na drogach również nie wygląda najlepiej. Dodawali też, że mamy zwyczajnie do czynienia z trudnymi warunkami drogowymi.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły