Rafał Brzozowski z koronawirusem. Ujawnił, jak się czuje

Rafał Brzozowski, piosenkarz oraz prowadzący programów TVP, ujawnił, że jest chory na Covid-19. Muzyk zamieścił wpis na Facebooku.

Koronawirus nie oszczędza nikogo. Również przedstawicieli świata artystycznego. Chorzy byli m.in. aktorzy Cezary Żak czy Artur Barciś. Ten drugi wprost przyznawał, że czas choroby był najgorszy w jego życiu. Dodawał również, że otarł się o śmierć, a lekarze mówili mu, że było z nim bardzo kiepsko. Pod koniec grudnia informował też cały czas nie wyzdrowiał i nadal odczuwa skutki zachorowania.

Teraz o chorobie, za pośrednictwem Facebooka, poinformował Rafał Brzozowski. Artysta zamieścił wpis, w którym ujawnił, że i jego dopadł koronawirus. Rozpoczął go jednak od gratulacji dla finalistów programu Voice Senior, którego jest jednym z prowadzących.

„Wielki finał The Voice Senior TVP za nami! ✌️ Wielkie gratulacje dla Basi Parzeczewskiej i wszystkich finalistów! Dziękuję również Marta Manowska to ja za świetne poprowadzenie sobotniego show ? Niestety COVID dopadł i mnie…” – napisał Brzozowski.

Rafał Brzozowski z Covid-19. Ujawnił, jak się czuje

W swoim wpisie zamieszczonym w serwisie Facebook Rafał Brzozowski przyznaje, że – na szczęście – chorobę przechodzi stosunkowo lekko.

„Niestety COVID dopadł i mnie… Na szczęście czuję się jedynie lekko przeziębiony, więc można powiedzieć, że przechodzę atak wirusa niemal bezobjawowo. Dziękuję Wam za wszystkie życzenia i dobre słowa!” – napisał.

„Teraz 2 tygodnie siedzenia w domu. Może polecicie jakieś ciekawe książki lub seriale?” – zapytał swoich fanów.

„Będzie czas na spanie… nadrobienie różnych spraw… zrobienie remanentu w szufladach i szafkach… A może coś napisać… jakiś wiersz… tekst czy wspomnienia…” – napisała jedna z internautek. „Zdrowia życzę. I miłego czytania Jeffrey’a Archera, Harlana Cobena lub Davida Morrella. Polecam” – dodała kolejna.

My również dołączamy się do życzeń zdrowia dla Rafała Brzozowskiego. Uczulamy jednak, że Covid-19 to bardzo podstępna choroba, której przebieg może się błyskawicznie zmienić. Wierzymy jednak, że w przypadku Pana Rafała cały okres rekonwalescencji upłynie przy jednoczesnych lekkich objawach.

Zobacz także:

1. Ryszard Kotys powiedział to tuż przed śmiercią. Te słowa rozdzierają serce
2. Długi Kamila Durczoka. Nie zapłacił pracownikowi, ten zmarł
3. Agata Młynarska we łzach. Nagła tragedia wstrząsnęła dziennikarką

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *