Lech Poznań skrytykowany przez kibiców. Poszło o zdjęcie na Facebooku (FOTO)

Krzysztof Stanowski, dziennikarz sportowy, opublikował na Twitterze informację dotyczącą Lecha Poznań. Zareagować na nią postanowili przedstawiciele klubu, jednak ich wpis na Facebooku spotkał się z krytyką.

5 lutego Lech Poznań mierzył się na własnym boisku z Zagłębiem Lubin. Piłkarzom Kolejorza nie poszło jednak najlepiej. Zremisowali bowiem z rywalami 0-0 i po raz kolejny nie wygrali meczu.

Nic dziwnego, że po spotkaniu zawodnicy nie byli zadowoleni. Tymczasem w szatni miało dojść do nieprzyjemnego zdarzenia, o którym poinformował na Twitterze Krzysztof Stanowski. Jego zawodnik Lecha, Pedro Tiba miał nerwowo zareagować na okolicznością koszulkę z okazji setnego meczu w barwach Kolejorza, którą wręczył mu Tomasz Rząsa.

„Przedwczoraj lagodnie mowiac Pedro Tibie nie spodobala sie pamiatkowa koszulka, jaka do szatni przyniosl mu Tomasz Rzasa. Szatnie musieli opuscic i koszulka, i Rząsa” – napisał Stanowski.

Lech Poznań naraził się na krytykę. Poszło o zdjęcie na Facebooku

Na wpis Stanowskiego zareagowali przedstawiciele klubu. W rozmowie z serwisem interia.pl stwierdzili, że opisana przez dziennikarza sytuacja nie miała miejsca.

„Pedro Tiba powiedział jedynie, że to nie jest dobry moment na podobne uroczystości. Nie wyrzucał jednak nikogo ani nie zbeształ” – czytamy.

To jednak nie koniec. 8 lutego na profilu Lecha Poznań w serwisie Facebook pojawiło się wymowne zdjęcie wykonane w szatni Kolejorza. Widać na nim Tibę oraz Rząsę, który przekazuje mu wspomnianą pamiątkową koszulkę. Panowie są uśmiechnięci i nawet się ze sobą przytulają, jednak pomimo tego fotografia wywołała spore kontrowersje wśród kibiców.

Fani twierdzą bowiem, że publikowanie wspomnianego zdjęcia właśnie teraz jest nieudaną próbą ratowania wizerunku. „Przykrywamy wcześniejszego newsa? Już się kochają? Hahaha. PR na poziomie Tvpis…” – napisał jeden z internautów. „Przenieśli ten cyrk na dzisiaj żeby szybko poprawić wizerunek po piątkowej wtopie Rząsy… I tak to się żyje w tym klubie…” – dodał kolejny.

Zobacz także:

1. Mateusz Borek w szoku. Chodzi o Michała Probierza
2. Brutalna opinia angielskiego dziennikarza nt. Grosickiego. Dołujący komentarz
3. Cristiano Ronaldo zamieścił długi wpis. Zdobył prawie 2,5 miliona (!) reakcji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *