Czesław Michniewicz: możemy teraz przygotowywać się do spotkania w Krakowie

Legia Warszawa kontynuuje bardzo dobrą serię w PKO BP Ekstraklasie. Czesław Michniewicz, odkąd przejął w drużynę we wrześniu, nie przegrał jeszcze żadnego meczu. W ostatniej kolejce Legia zasłużenie wygrała 2:0 z Lechią Gdańsk. Jedynym zmartwieniem trenera była groźnie wyglądająca kontuzja Bartosa Kapustki.

– Jeśli chodzi o Bartka Kapustkę, bardzo brzydko to wyglądało. Na nodze Bartka widać wklęsłą dziurę, nic więcej na chwilę obecną nie możemy zrobić. Mam nadzieję, że to nic groźnego, bo Kapustka rósł z meczu na mecz i bardzo na niego liczę w kolejnych spotkaniach – poinformował media Czesław Michniewicz.

Trener Legii Warszawa podkreślił, że jego drużyna bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie. Tak jak to zresztą ostatnio bywało przy ulicy Łazienkowskiej.

W pierwszej połowie mistrzowie Polski stworzyli sobie kilka bardzo dobrych okazji, do tego aby objąć prowadzenie. Niestety się to nie udało, zabrakło bowiem skuteczności. – Cały czas musimy nad nią pracować. Później spotkanie się wyrównało. Lechia zaczęła operować piłką, dłużej się przy niej utrzymywać, przez pewien czas brakowało sytuacji – powiedział szkoleniowiec Legii.

ZOBACZ TAKŻE
K. Boczek o skutkach demonstracji; „Wyła z bólu, gdy jej wykręcali ręce”

Czesław Michniewicz: nie straciliśmy również bramki i za to też należą się brawa dla drużyny

– W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy wrócić do naszej gry z pierwszych minut. Chcieliśmy skoncentrować się na dłuższym utrzymaniu piłki i kreować akcję przez określone sektory boiska. Trzeba nadmienić, że Lechia to bardzo dobrze zorganizowana drużyna. Gra się przeciwko nim bardzo trudno, mało jest wolnych przestrzeni.

ZOBACZ TAKŻE
K. Boczek o skutkach demonstracji; „Wyła z bólu, gdy jej wykręcali ręce”

– Z Piastem mieliśmy tego miejsca zdecydowanie więcej, łatwiej dostawaliśmy się pod bramkę przeciwnika, tutaj natomiast wszystko przychodziło nam ciężej. Byliśmy jednak konsekwentni i z tego się cieszę. Nie straciliśmy również bramki i za to też należą się brawa dla drużyny. Wygraliśmy 2:0 i możemy teraz przygotowywać do kolejnego spotkania w Krakowie – zakończył Czesław Michniewicz.

ZOBACZ TAKŻE
K. Boczek o skutkach demonstracji; „Wyła z bólu, gdy jej wykręcali ręce”

W najbliższej kolejce Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Legią Warszawa. Z kolei w 14.kolejce podejmie u siebie PGE Stal Mielec.

  1. Mateusz Borek ujawnia! Polskiego piłkarza chce Chelsea i Liverpool
  2. Niesamowita miłość Magdy Gessler. Nie uwierzycie jak to się zaczęło, historia jak z filmu
  3. Andrzej Gołota wróci na ring? Były bokser kuszony przez Fame MMA
  4. Fame MMA. Włodarze właśnie ogłaszają wielki hit. Wszyscy na to czekali

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...