Czesław Michniewicz: możemy teraz przygotowywać się do spotkania w Krakowie

Legia Warszawa kontynuuje bardzo dobrą serię w PKO BP Ekstraklasie. Czesław Michniewicz, odkąd przejął w drużynę we wrześniu, nie przegrał jeszcze żadnego meczu. W ostatniej kolejce Legia zasłużenie wygrała 2:0 z Lechią Gdańsk. Jedynym zmartwieniem trenera była groźnie wyglądająca kontuzja Bartosa Kapustki.

– Jeśli chodzi o Bartka Kapustkę, bardzo brzydko to wyglądało. Na nodze Bartka widać wklęsłą dziurę, nic więcej na chwilę obecną nie możemy zrobić. Mam nadzieję, że to nic groźnego, bo Kapustka rósł z meczu na mecz i bardzo na niego liczę w kolejnych spotkaniach – poinformował media Czesław Michniewicz.

Trener Legii Warszawa podkreślił, że jego drużyna bardzo dobrze rozpoczęła spotkanie. Tak jak to zresztą ostatnio bywało przy ulicy Łazienkowskiej.

W pierwszej połowie mistrzowie Polski stworzyli sobie kilka bardzo dobrych okazji, do tego aby objąć prowadzenie. Niestety się to nie udało, zabrakło bowiem skuteczności. – Cały czas musimy nad nią pracować. Później spotkanie się wyrównało. Lechia zaczęła operować piłką, dłużej się przy niej utrzymywać, przez pewien czas brakowało sytuacji – powiedział szkoleniowiec Legii.

Czesław Michniewicz: nie straciliśmy również bramki i za to też należą się brawa dla drużyny

– W przerwie powiedzieliśmy sobie, że musimy wrócić do naszej gry z pierwszych minut. Chcieliśmy skoncentrować się na dłuższym utrzymaniu piłki i kreować akcję przez określone sektory boiska. Trzeba nadmienić, że Lechia to bardzo dobrze zorganizowana drużyna. Gra się przeciwko nim bardzo trudno, mało jest wolnych przestrzeni.

– Z Piastem mieliśmy tego miejsca zdecydowanie więcej, łatwiej dostawaliśmy się pod bramkę przeciwnika, tutaj natomiast wszystko przychodziło nam ciężej. Byliśmy jednak konsekwentni i z tego się cieszę. Nie straciliśmy również bramki i za to też należą się brawa dla drużyny. Wygraliśmy 2:0 i możemy teraz przygotowywać do kolejnego spotkania w Krakowie – zakończył Czesław Michniewicz.

W najbliższej kolejce Legia Warszawa zagra na wyjeździe z Legią Warszawa. Z kolei w 14.kolejce podejmie u siebie PGE Stal Mielec.

  1. Mateusz Borek ujawnia! Polskiego piłkarza chce Chelsea i Liverpool
  2. Niesamowita miłość Magdy Gessler. Nie uwierzycie jak to się zaczęło, historia jak z filmu
  3. Andrzej Gołota wróci na ring? Były bokser kuszony przez Fame MMA
  4. Fame MMA. Włodarze właśnie ogłaszają wielki hit. Wszyscy na to czekali

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły