Właściciel Wisły zamieścił wpis po zwycięstwie juniorów nad Cracovią. Dziennikarz nie zostawił na nim suchej nitki

Jarosław Królewski, właściciel Wisły Kraków, zamieścił na Twitterze wpis, w którym wyraził radość ze zwycięstwa juniorów swojego klubu nad Cracovią. Marek Wawrzynowski, dziennikarz sportowy, nie zostawił na nim suchej nitki.

Rywalizacja pomiędzy Wisłą a Cracovią trwa na wszystkich szczeblach. Dało się to zauważyć we wpisie Jarosława Królewskiego, właściciela „Białej Gwiazdy”, który na Twitterze mocno cieszył się ze zwycięstwa drużyny U-9 Wisły nad Cracovią.

Jego wpis błyskawicznie zyskał ogromną popularność, ale wzbudził również krytykę. W efekcie Królewski postanowił go skasować i w tym momencie komentarz jest niedostępny na Twitterze.

Królewskiego skrytykował rownież dziennikarz serwisu WP Sportowe Fakty, Marek Wawrzynowski. Użył w tym miejscu bardzo mocnych słów, na co odpowiedział mu zresztą Królewski.

Jarosław Królewski cieszył się ze zwycięstwa juniorów. „Ignorancja dorosłych”

„Wlasciciel i kibice Wisly podniecają sie na TT wysoka wygraną z Cracovią w kategorii… U9. Naprawdę. Budują swoje poczucie wartości na podstawie meczu 9-latków. Najwiekszym problemem w szkoleniu dzieci jest ignorancja dorosłych” – napisał Wawrzynowski.

„Nasi grali lokalne derby U9. Jedna z druzyn wygrywała wysoko po 1 kwarcie. Trenerzy dogadali się i od 2 kwarty slabsi grali z przewaga zawodnika, wszyscy skorzystali. W relacji wygrani napisali, ze wygrali ale nie że wysoko i podziekowali za walke. Wisły na takie rzeczy nie stać” – dodał dziennikarz.

Wawrzynowskiemu odpowiedział Królewski. „Oj Panie Marku. Ogromnie się cieszę, że jest Pan specjalista światowej klasy w szkoleniu. Skasowałem TT jeśli kogokolwiek to miałoby razić – ale z tym poczuciem wyższości to Pan przesadza” – napisał właściciel Wisły, który do swojego wpisu dołączył wymowne nagranie. „Poniżej mecz U9 Barcy i Realu. Tysiące wpisów na SM rodziców i trenerów” – dodał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *