Andrzej Gołota wróci na ring? Były bokser kuszony przez Fame MMA

Komercyjny sukces pokazowej walki Mike’a Tysona z Royem Jonesem Jr. sprawił, że teraz podobnych pojedynków może być więcej. Dziś spekuluje się, że za chwilę do walki mogą stanąć innymi czempioni lat 90-tych, którzy do dziś działają na wyobraźnię kibiców. Jednym z nich może być Andrzej Gołota, pod którego zakusy rozpoczęła federacja Fame MMA.

Federacja Fame MMA powstała niespełna trzy lata temu, a dziś możemy już o niej mówić jako o jednym z najpotężniejszych, jeśli nie najpotężniejszym graczu na polskim rynku sportów walki. Federacja skupia głównie celebrytów z ogromnymi zasięgami w social mediach, którzy za równie duże sumy walczą ze sobą w klatce.

Zdecydowana większość zawodników Fame MMA to ludzie młodzi, którzy swoją sławę uzyskali dzięki takim platformom jak youtube, czy instagram. Większość z nich swoją przygodę ze sportem rozpoczęła właśnie po nawiązaniu współpracy z federacją.

Nic więc dziwnego, że odbiorcami takich gal są przede wszystkim młodzi ludzie, często urodzeni pod koniec lat 90-tych lub w pierwszej dekadzie XXI wieku. Teraz jednak wiele wskazuje na to, że federacja chce sięgnąć po nieco starszych odbiorców.

Andrzej Gołota w Fame MMA?

Tak przynajmmniej wynika ze słów Krzysztofa Rozpary, jednego z szefów Fame MMA. On widziałby na swoich galach bohatera starszego pokolenia, jakim bez wątpienia jest Andrzej Gołota.

– Jeżeli byłyby chęci, byłaby opcja porozumienia i znalezienia wspólnej płaszczyzny finansowej, FAME MMA byłoby tym jak najbardziej zainteresowane – powiedział Krzysztof Rozpara.

W tym miejscu warto przypomnieć, że kilka lat temu Andrzej Gołota o mały włos nie stoczył walki w formule wrestling. Jego przeciwnikiem miał być Riddick Bowe, z którym „Andrew” stoczył dwie epickie walki bokserskie w 1996 roku.

Andrzej Gołota ma dziś 52 lata i na stałe mieszka w Stanach Zjednoczonych. Swoją pożegnalną walkę stoczył w 2014 roku na gali, którą zorganizował mu Marcin Najman.

  1. Borek i Stanowski kpią z Lecha Poznań. Teraz zaczyna kpić cały kraj
  2. Niesamowita miłość Magdy Gessler. Nie uwierzycie jak to się zaczęło, historia jak z filmu
  3. Tusk zapowiada wielki powrót? Te słowa mówią wszystko
  4. Katarzyna Dowbor na zdjęciach sprzed 20 lat. Prowadząca „Nasz nowy dom” zmieniła się nie do poznania

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *