Piłkarz Legii zdradził, jak dowiedział się o powołaniu od Sousy. “Początkowo nie wiedziałem, o co chodzi”

Paulo Sousa ogłosił listę powołanych na zbliżające się zgrupowanie reprezentacji Polski. Wśród wyróżnionych piłkarzy znalazł się m.in. pomocnik Legii Warszawa, Bartosz Slisz. Zawodnik zdradził, w jaki sposób dowiedział się o decyzji selekcjonera.

Paulo Sousa zdecydował i ogłosił listę zawodników powołanych na najbliższe zgrupowanie reprezentacji Polski. Lista jest długa, ponieważ znajduje się na niej ponad 30 nazwisk, jednak grupa zmniejszy się po ostatecznej selekcji.

Wśród powołanych graczy znaleźli się np. Kacper Kozłowski i Sebastian Kowalczyk z Pogoni Szczecin, Bartosz Kapustka i Bartosz Slisz z Legii Warszawa, Kamil Piątkowski z Rakowa Częstochowa czy Tymoteusz Puchacz z Lecha Poznań. Więcej TUTAJ.

Bartosz Slisz, pomocnik Legii Warszawa, był bardzo zaskoczony powołaniem. W rozmowie z legia.com zdradził, w jaki sposób dowiedział się o decyzji selekcjonera.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Bartosz Slisz zaskoczony powołaniem do kadry

Slisz przyznaje, że dowiedział się o powołaniu do reprezentacji Polski podczas… jedzenia posiłku. Poinformowała go o tym jego dziewczyna. Zawodnik jednak do samego końca nie mógł uwierzyć, że to prawda.

“Akurat jadłem posiłek po treningu, kiedy napisała do mnie dziewczyna z gratulacjami. Początkowo w ogóle nie wiedziałem o co chodzi i chwila minęła, zanim zrozumiałem co się stało” – powiedział zawodnik Legii Warszawa.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

“To bardzo fajne uczucie, ale nie czuję jakiejś szalonej ekscytacji, bo to jednak dopiero szeroka kadra. Oczywiście w środku zrobiło mi się bardzo miło, natomiast na eksplozję radości pozwoliłbym sobie dopiero w momencie, w którym dostałbym powołanie do wąskiej kadry na marcowe mecze” – dodał.

ZOBACZ TAKŻE
Stal Mielec ma nowego trenera. To Włodzimierz Gąsior

Oprócz niego powołanie dostał także jego klubowy kolega, Bartosz Kapustka, który przy Łazienkowskiej odbudował swoją formę. “To wielka przyjemność być na tej liście, natomiast – jak podkreślam – zachowuję chłodną głowę. Dalej skupiam się na tym, aby grać jak najlepiej w Legii Warszawa i chcę zrobić wszystko, by znaleźć się na kolejnej liście reprezentacji” – powiedział “Kapi”. “Zupełnie nie byłem przygotowany na to powołanie, nie miałem żadnych oczekiwań, nie nakładałem na siebie jakiejkolwiek presji z tym związanej. Czuję radość, ale o tym, jednak dumę poczuję dopiero wtedy, gdy rzeczywiście przyjadę na zgrupowanie” – dodał.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...