Cristiano Ronaldo zamieścił długi wpis. Zdobył prawie 2,5 miliona (!) reakcji

Cristiano Ronaldo zamieścił długi wpis na Facebooku. Portugalczyk robi to bardzo rzadko, dlatego wielu kibiców zaczytuje się w tym, co napisał gwiazdor Juventusu Turyn i reprezentacji Portugalii.

5 lutego Cristiano Ronaldo obchodził 36. urodziny. Pomimo wieku, który w przypadku piłkarzy wydaje się zaawansowany, Portugalczyk bryluje na boiskach. Jest gwiazdą zarówno Juventusu Turyn, jak i narodowej drużyny.

Co więcej, CR7 nie zamierza się zatrzymywać. Jego forma cały czas jest wysoka, a piłkarz nieustannie zaskakuje kibiców. Dodatkowo wydaje się, że będzie ich zaskakiwał jeszcze przed kilka lat. Trudno bowiem wyobrazić sobie, by w najbliższym czasie Portugalczyk zakończył sportową karierę.

Z okazji 36. urodzin Ronaldo zamieścił wpis na Facebooku. Długi wpis, co w jego przypadku zdarza się bardzo rzadko. Nie dziwi więc, że jego komentarz wzbudził tak wielkie zainteresowanie.

Cristiano Ronaldo zamieścił długi wpis. Prawie 2,5 miliona reakcji

„36 lat, niewiarygodne! Niby wszystko zaczęło się wczoraj, ale ta podróż jest już pełna przygód i opowieści, które można sobie przypomnieć. Moja pierwsza piłka, moja pierwsza drużyna, moja pierwsza bramka… Czas leci!” – napisał we wstępie Portugalczyk.

„Od Madery do Lizbony, od Lizbony do Manchesteru, od Manchesteru do Madrytu, od Madrytu do Turynu, ale przede wszystkim oddałem moje serce światu… Dałem wszystko, co mogłem, nigdy się nie powstrzymywałem i zawsze próbowałem dać najlepszą wersję siebie. W zamian daliście mi swoją miłość i podziw, swoją obecność i bezwarunkowe wsparcie” – dodaje gwiazdor.

Cristiano Ronaldo dodaje, że na boiskach spędził 20 lat i przykro mu, że nie może obiecać kibicom kolejnych 20. „Jako że świętuję 36 urodziny i 20 rok jako profesjonalny piłkarz, przykro mi, że nie mogę obiecać Wam jeszcze kolejnych 20 lat. Ale mogę Wam obiecać, że dopóki będę kontynuować swoje występy, zawsze będę dawał z siebie 100 procent” – stiwerdził piłkarz ekipy z Turynu.

„Dziękuję raz jeszcze za całe wsparcie i miłe wiadomości w tym ważnym dla mnie dniu. To wiele dla mnie znaczy i wszyscy macie szczególne miejsce w moim sercu” – zakończył Cristiano Ronaldo.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *