Trump właśnie zdetonował polityczną bombę. „Mam dowody na sfałszowanie wyborów”

Donald Trump zadeklarował dziś, że nigdy nie uzna wyników ubiegłorocznych wyborów prezydenckich w USA. Ponadto zapewnia, że posiada dowody na to, że wybory w Stanach Zjednoczonych zostały sfałszowane. 

Trump uważa, że był najlepszych prezydentem w historii kraju. Ponadto zapewnia, że nie ustanie w staraniach, by dowieść, że wcale nie przegrał wyborów w 2020 roku. Między innymi Onet opisuje szokujące wręcz słowa, które wypowiedział dziś Donald Trump. 

Donald Trump: mam dowody na oszustwo wyborcze

– Zatrzymajmy ten fałsz! To nie były zacięte wybory. Wygrałem wybory w obu przypadkach, a za drugim razem zwycięstwo było większe, niż cztery lata wcześniej. Nigdy się nie poddamy. Nie uznamy tej porażki – apeluje Trump.

– Mieliśmy 63 mln głosów cztery lata temu, dziś mamy 75 mln. Nie ma możliwości, by takie wybory przegrać. Czy ktoś wierzy, że Joe (Biden – red.) zdobył 81 mln głosów? – drwił Trump. – Mamy tu setki tysięcy ludzi, których nie widać przez media, które szerzą fake newsy. Ci ludzie już nie mogą tolerować tego, co się dzieje – dodał prezydent USA w latach 2016-2020.

– Joe Biden jest oszustem i mam na to dowody – zapewnia Donald Trump. Ponadto usłyszeliśmy z jego ust, że „demokraci ukradli te wybory”. Wyborcy Trumpa mają nadzieję, że już wkrótce – zgodnie z obietnicami – opublikuje rzeczone dowody na temat wyborczego oszustwa sił demokratycznych.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Ewa Farna uderza w TVP. Wyborcy PiS nie zapomną jej tych słów

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły