Barciś zaproponował zrobienie odcinka specjalnego „Miodowych lat”. Fani oszaleliby ze szczęścia?

Artur Barciś zaproponował telewizji Polsat wyprodukowanie odcinka specjalnego serialu „Miodowe lata”. Już dłuższy czas temu osoby związane z produkcją dały nam do zrozumienia, że szanse na to, iż powstaną nowe odcinki sitcomu są nikłe. Zatem taki „jednorazowy strzał” najpewniej fanom tytułu smakowałby szczególnie.

Polsat emitował „Miodowe lata” przez 5 lat. Na przełomie lat 90. i dwutysięcznych serial notował imponujące wyniki oglądalności. W pewnym momencie było to nawet ponad 7 milionów widzów. Zdecydowanie mniej do gustu Polakom przypadła późniejsza kontynuacja (2004 rok) – czyli „Całkiem nowe lata miodowe”. O wznowienie tegoż tytułu nikt nie prosi. Fani tęsknią jednak za pierwotnym formatem i mieszkaniem Krawczyków. To właśnie w tym klimacie okazjonalny odcinek chciał nakręcić odtwórca roli Tadeusza Norka – Artur Barciś. 

“Miodowe lata”. Agnieszka Różańska ujawniła szokujące fakty z planu serialu

Artur Barciś: można wrócić do „Miodowych lat”, tylko po co?

Okazuje się, że w 2014 roku serialowy Tadeusz Norek wpadł na pomysł, by nakręcić specjalny, bożonarodzeniowy odcinek „Miodowych lat”. Szybko jednak „spotkał się ze ścianą”, a mianowicie z opiniami ludzi związanych z branżą. W dzisiejszych czasach raczej nie zwykło się robić takich rzeczy „tylko” dla fanów, jeśli nie zdoła zarobić na tym cały sztab ludzi. Jak wspomina tę inicjatywę Barciś? 

– Można wrócić do tego serialu, tylko po co? Jakiś czas temu złożyłem propozycję, która pewnie spodobałaby się też pozostałym aktorom z obsady, by nakręcić jeden odcinek specjalny na Boże Narodzenie. Tylko że do tego potrzebny jest dobry scenariusz. Zrobienie tego dla pieniędzy nie wchodzi w rachubę. Oglądalność byłaby duża, ale nie o to chodzi – mówi Artur Barciś serwisowi „Świat Seriali”. 

Szkoda, że tylko Artur Barciś wykazywał w tej kwestii entuzjazm. Taki odcinek specjalny byłby doskonałym prezentem świątecznym dla milionów Polaków, którzy z nostalgią wspominają wieczory spędzane przed telewizorami w latach 90., gdy Polsat emitował kultowe dziś „Miodowe lata”.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły