Barciś zaproponował zrobienie odcinka specjalnego “Miodowych lat”. Fani oszaleliby ze szczęścia?

Artur Barciś zaproponował telewizji Polsat wyprodukowanie odcinka specjalnego serialu “Miodowe lata”. Już dłuższy czas temu osoby związane z produkcją dały nam do zrozumienia, że szanse na to, iż powstaną nowe odcinki sitcomu są nikłe. Zatem taki “jednorazowy strzał” najpewniej fanom tytułu smakowałby szczególnie.

Polsat emitował “Miodowe lata” przez 5 lat. Na przełomie lat 90. i dwutysięcznych serial notował imponujące wyniki oglądalności. W pewnym momencie było to nawet ponad 7 milionów widzów. Zdecydowanie mniej do gustu Polakom przypadła późniejsza kontynuacja (2004 rok) – czyli “Całkiem nowe lata miodowe”. O wznowienie tegoż tytułu nikt nie prosi. Fani tęsknią jednak za pierwotnym formatem i mieszkaniem Krawczyków. To właśnie w tym klimacie okazjonalny odcinek chciał nakręcić odtwórca roli Tadeusza Norka – Artur Barciś. 

ZOBACZ TAKŻE
Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

“Miodowe lata”. Agnieszka Różańska ujawniła szokujące fakty z planu serialu

Artur Barciś: można wrócić do “Miodowych lat”, tylko po co?

Okazuje się, że w 2014 roku serialowy Tadeusz Norek wpadł na pomysł, by nakręcić specjalny, bożonarodzeniowy odcinek “Miodowych lat”. Szybko jednak “spotkał się ze ścianą”, a mianowicie z opiniami ludzi związanych z branżą. W dzisiejszych czasach raczej nie zwykło się robić takich rzeczy “tylko” dla fanów, jeśli nie zdoła zarobić na tym cały sztab ludzi. Jak wspomina tę inicjatywę Barciś? 

ZOBACZ TAKŻE
Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

– Można wrócić do tego serialu, tylko po co? Jakiś czas temu złożyłem propozycję, która pewnie spodobałaby się też pozostałym aktorom z obsady, by nakręcić jeden odcinek specjalny na Boże Narodzenie. Tylko że do tego potrzebny jest dobry scenariusz. Zrobienie tego dla pieniędzy nie wchodzi w rachubę. Oglądalność byłaby duża, ale nie o to chodzi – mówi Artur Barciś serwisowi “Świat Seriali”. 

ZOBACZ TAKŻE
Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Szkoda, że tylko Artur Barciś wykazywał w tej kwestii entuzjazm. Taki odcinek specjalny byłby doskonałym prezentem świątecznym dla milionów Polaków, którzy z nostalgią wspominają wieczory spędzane przed telewizorami w latach 90., gdy Polsat emitował kultowe dziś “Miodowe lata”.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie...

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Nowe artykuły

Rząd zapowiada podwyżki dla medyków. Kwota jest zaskakująca

Nie ulega wątpliwości, że medycy znajdują się w grupie największego ryzyka zakażenia wirusem Covid-19. W trudnym czasie pandemii, personel pracuje przez wiele godzin, niejednokrotnie...

J. Kaczyński pęka z dumy! Zwyciężył konkurs „Człowiek Roku 2020”

Całą Polskę obiegła wiadomość, że „Człowiekiem Roku 2020” został Jarosław Kaczyński. Ci, którzy nie są sympatykami obecnej władzy, przecierają oczy ze zdumienia. W końcu,...

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...