Warszawscy policjanci zapobiegli tragedii. 15-latek planował samobójstwo

Warszawscy policjanci z Woli nie dopuścili do tragedii. Dotarli do informacji, z której wynikało, że 15-latek planuje popełnić samobójstwo. Natychmiast przystąpili do działań rozpoczynając wyścig z czasem, bowiem 15-latek znajdował się województwie warmińsko-mazurskim.

To do policjantów z Woli wpłynęła informacja, że 15-letni chłopiec prawdopodobnie chce się targnąć na własne życie. Informacja ta wynikała z treści maila.

– Sprawą od razu zajęli się operacyjni z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu, którzy rozpoczęli ustalenia w tej sprawie. Policjanci wiedzieli, że w takich sprawach należy podjąć szybkie działania i liczy się każda chwila – przekazuje w komunikacie Stołeczna Policja.

15-latek planował samobójstwo. Policjanci z Warszawy przybyli na czas

Z ustaleń funkcjonariuszy wynikało, że 15-latek przebywa na terenie województwa warmińsko-mazurskiego. Od razu powiadomili policjantów z jednostki Policji najbliższej jego miejscu zamieszkania.

Mundurowi, po uzyskaniu od wolskich operacyjnych informacji, że należy działać błyskawicznie, pojechali do miejsca, gdzie przebywał chłopiec, wcześniej rozmawiając z jego rodzicami.

Całe zdarzenie zakończyło się szczęśliwie, policjanci zapobiegli tragedii.

Przeczytaj również: 
  1. Robert Biedroń szybko usunął ten wpis. Ale niesmak pozostał
  2. Strajk kobiet. Marta Lempart. Ta nagła wiadomość zaskoczyła Polaków
  3. ZUS planuje rewolucję, „to będzie katastrofa”. Wiadomo już, kto zapłaci najwięcej!
  4. Mariusz Błaszczak: wojsko pomoże w organizacji szczepień

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *