Legia Warszawa jedzie do Dubaju. Trener Michniewicz potwierdza

Potwierdziły się informacje, które już kilka dni temu cytowaliśmy za portalem legia.net. Trener Czesław Michniewicz już oficjalnie potwierdził, że Legia Warszawa styczniowe przygotowania spędzi w Dubaju.

Początkowo planowano, że Legia Warszawa w styczniu przygotowywać się będzie w Turcji. To miejsce bardzo popularne wśród wielu polskich klubów, ale również i z innych krajów Europy środkowo-wschodniej i południowej. Nie ma więc problemu z wartościowymi sparingpartnerami.

Tym razem jednak Legia rywali szukać będzie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Trener Michniewicz już potwierdził, że w przerwie zimowej jego drużyna odbędzie zgrupowanie w Dubaju.

Legia Warszawa w styczniu przygotowywać się będzie w Dubaju

– Startujemy 6 stycznia, będziemy tam około 16 dni. Będą świetne warunki i sparingpartnerzy. W najbliższym czasie wszystko zostanie sfinalizowane. To nowy kierunek, wiele ciekawych drużyn będzie w tym czasie przebywało w Dubaju i w okolicy, więc jest szansa zagrać z nimi gry – słyszymy od szkoleniowca Legii.

To będzie pierwszy przypadek, w którym polski klub przygotowywał się będzie w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Do tej pory w Dubaju trenowały przede wszystkich topowe kluby z najlepszych lig świata.

W tym roku swój obóz przygotowawczy miał m.in. Arsenal. Wcześniej w tym samym miejscu trenowała chociażby Borussia Dortmund czy Real Madryt.

Do końca rundy jesiennej Legia Warszawa zagra jeszcze w lidze z Wisłą Kraków i PGE Stalą Mielec.

  1. Michał Kołodziejczyk nie chce, by Lech Poznań zagrał z Rangersami
  2. Anna Lewandowska reaguje na ataki feministek. Te słowa przejdą do historii
  3. Tomasz Hajto zobaczył to na Strajku Kobiet. Wściekł się, grozi sądem
  4. Łukasz Piszczek prawdopodobnie wróci do reprezentacji. Ale nie jako zawodnik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *