Posłanka Lewicy szokuje. Mówi, na kogo głosowałby Jezus

Magdalena Biejat, posłanka Lewicy Razem, wprawiła w zdumienie internautów. Opublikowała bowiem wpis, w którym oceniła, na kogo dziś… głosowałby Jezus Chrystus.

Niedawno Polską wstrząsnęły wydarzenia, do których doszło w Warszawie. Lokalni działacze LGBT postanowili wywołać kontrowersje i… ubrali figurę Jezusa Chrystusa w tęczową flagę. To wzbudziło oczywiście protesty konserwatystów oraz społeczności katolickiej.

Co ciekawe, w sprawę zaangażowała się również policja. Stołeczni funkcjonariusze opublikowali na Twitterze wpis, w którym przyznali, iż dwie osoby podejrzane o ten czyn trafiły do aresztu.

„W związku z obrazą uczuć religijnych i znieważeniem warszawskich pomników, stołeczni policjanci do sprawy zatrzymali pierwsze osoby podejrzane. Trafiły one do policyjnego aresztu. Czynności trwają. Zatrzymanie pozostałych to jedynie kwestia czasu” – napisano na oficjalnym profilu warszawskiej policji.

W obronie zatrzymanych postanowiła stanąć posłanka Lewicy, Magdalena Biejat. Polityk zamieściła na Twitterze wpis, który wzbudził sporo kontrowersji.

Magdalena Biejat szokuje wpisem na Twitterze

Posłanka zamieściła na Twitterze wpis, w którym komentuje przytoczony wcześniej komunikat stołecznej policji. Posłanka uważa bowiem, że kroki, które podjęli funkcjonariusze są zdecydowanie nie przystające do skali działania aktywistów LGBT.

Posunęła się jednak znacznie dalej. Oświadczyła bowiem, że wie na kogo… głosowałby Jezus Chrystus. Oceniła też, na jakie marsze chodziłby Zbawiciel chrześcijan.

„Gdyby Jezus dziś żył, szedłby w Marszach Równości i głosował na @partiarazem. Zajmijcie się lepiej ściganiem przestępstw z nienawiści” – napisała lewicowa polityk na Twitterze.

„Pani Posłanko, czy gdyby Prorok Mahomet żył, też głosowałby na @partiarazem? Mamy w Polsce kilka pięknych meczetów, proszę ozdobić je tęczową flagą równości, miłości i tolerancji” – odpisała jej jedna z internautek. „Wszyscy wiedzą, co robiłby Jezus i na kogo by głosował. Mi jest przykro, że lewica znowu się ośmiesza i zamiast być poważną partią, bawi się w tego typu rzeczy. Po roku istnienia jestem zawiedziony, bo liczyłem na pewną świeżość i przede wszystkim kobiety, a jak widać jest dno” – ocenił z kolei pan Szymon.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *