Posłanka Lewicy szokuje. Mówi, na kogo głosowałby Jezus

Wyciekły rozmowy Zenka Martyniuka z Jackiem Kurskim. Polacy są oburzeni

Zenek Martyniuk od lat może liczyć na lukratywne kontrakty od TVP. Przynajmniej - jak mówi w nagranych rozmowach Jacek Kurski - dopóki prezesem jest...

Ostrzeżenie IMGW. Śnieg zasypie Polskę, podano szczegóły

Prognoza pogody. Śnieg nie pojawił się podczas ostatnich świąt w takim natężeniu, jakiego oczekiwało wielu Polaków. Wszystko wskazuje jednak na to, że biały puch...

Tomasz Lis wspiął się na wyżyny hipokryzji. Wpis sprzed chwili od razu stał się memem

Tomasz Lis nie lubi PiS-u i rządu Zjednoczonej Prawicy. Rzecz jasna ma do tego prawo. Ma również prawo z uporem maniaka, dosłownie co kilkadziesiąt...

Łomianki: 39-latek znalazł kartę płatniczą. Nie do wiary, co zrobił, zamiast ją oddać właścicielowi

Galeria Łomianki. Zwykły, styczniowy dzień. 39-letni mężczyzna, spacerujący galerią handlową, znajduje kartę płatniczą. Co w takiej sytuacji zrobiłaby uczciwa osoba? Zapewne przekazała znalezisko obsłudze...

Barciś zaproponował zrobienie odcinka specjalnego “Miodowych lat”. Fani oszaleliby ze szczęścia?

Artur Barciś zaproponował telewizji Polsat wyprodukowanie odcinka specjalnego serialu "Miodowe lata". Już dłuższy czas temu osoby związane z produkcją dały nam do zrozumienia, że...

Magdalena Biejat, posłanka Lewicy Razem, wprawiła w zdumienie internautów. Opublikowała bowiem wpis, w którym oceniła, na kogo dziś… głosowałby Jezus Chrystus.

Niedawno Polską wstrząsnęły wydarzenia, do których doszło w Warszawie. Lokalni działacze LGBT postanowili wywołać kontrowersje i… ubrali figurę Jezusa Chrystusa w tęczową flagę. To wzbudziło oczywiście protesty konserwatystów oraz społeczności katolickiej.

Co ciekawe, w sprawę zaangażowała się również policja. Stołeczni funkcjonariusze opublikowali na Twitterze wpis, w którym przyznali, iż dwie osoby podejrzane o ten czyn trafiły do aresztu.

“W związku z obrazą uczuć religijnych i znieważeniem warszawskich pomników, stołeczni policjanci do sprawy zatrzymali pierwsze osoby podejrzane. Trafiły one do policyjnego aresztu. Czynności trwają. Zatrzymanie pozostałych to jedynie kwestia czasu” – napisano na oficjalnym profilu warszawskiej policji.

W obronie zatrzymanych postanowiła stanąć posłanka Lewicy, Magdalena Biejat. Polityk zamieściła na Twitterze wpis, który wzbudził sporo kontrowersji.

Magdalena Biejat szokuje wpisem na Twitterze

Posłanka zamieściła na Twitterze wpis, w którym komentuje przytoczony wcześniej komunikat stołecznej policji. Posłanka uważa bowiem, że kroki, które podjęli funkcjonariusze są zdecydowanie nie przystające do skali działania aktywistów LGBT.

Posunęła się jednak znacznie dalej. Oświadczyła bowiem, że wie na kogo… głosowałby Jezus Chrystus. Oceniła też, na jakie marsze chodziłby Zbawiciel chrześcijan.

“Gdyby Jezus dziś żył, szedłby w Marszach Równości i głosował na @partiarazem. Zajmijcie się lepiej ściganiem przestępstw z nienawiści” – napisała lewicowa polityk na Twitterze.

“Pani Posłanko, czy gdyby Prorok Mahomet żył, też głosowałby na @partiarazem? Mamy w Polsce kilka pięknych meczetów, proszę ozdobić je tęczową flagą równości, miłości i tolerancji” – odpisała jej jedna z internautek. “Wszyscy wiedzą, co robiłby Jezus i na kogo by głosował. Mi jest przykro, że lewica znowu się ośmiesza i zamiast być poważną partią, bawi się w tego typu rzeczy. Po roku istnienia jestem zawiedziony, bo liczyłem na pewną świeżość i przede wszystkim kobiety, a jak widać jest dno” – ocenił z kolei pan Szymon.

ZOBACZ KONIECZNIE

Trump właśnie zdetonował polityczną bombę. “Mam dowody na sfałszowanie wyborów”

Donald Trump zadeklarował dziś, że nigdy nie uzna wyników ubiegłorocznych wyborów prezydenckich w USA....

Ewa Farna uderza w TVP. Wyborcy PiS nie zapomną jej tych słów

Ewa Farna, jedna z najpopularniejszych polskich piosenkarek młodszego pokolenia, po raz kolejny pokazała, co...

Warszawa. Największa inwestycja TBS od ponad 15 lat. Pierwsi lokatorzy już otrzymali klucze do mieszkań

Dwa wielorodzinne budynki przy ul. Radzymińskiej 121-123 zostały oddane do użytkowania. Do mieszkań wprowadzili...

Nowe artykuły