Warszawa. Dramat na Woli. Kobieta śmiertelnie ugodziła nożem swojego męża

Warszawa. Prawdziwy dramat rozegrał się na Woli pomiędzy 43-letnią kobietą i jej mężem. Podczas ich kłótni kobieta miała chwycić nóż i ugodziła nim swojego męża. Niestety nie udało się go uratować.

Policjanci z Woli zatrzymali 43-latkę podejrzaną o śmiertelne ugodzeniem nożem swojego męża. Ze wstępnych ustaleń wynika, że między kobietą, a mężczyzną doszło do awantury, podczas której kobieta chwyciła za nóż i ugodziła go w klatkę piersiową.

Podejrzana usłyszała zarzut zabójstwa. Decyzją sądu kobieta została tymczasowo aresztowana na trzy miesiące. Za zabójstwo kodeks karny przewiduje karę nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Dramat rozegrał się w poniedziałek około godziny 16. Policjanci zostali powiadomieni o tym, że w jednym z mieszkań na Woli miała miejsce awantura, w wyniku której został zraniony mężczyzna. Oficer dyżurny natychmiast skierował tam załogę policji i pogotowia ratunkowego.

– Na miejscu mundurowi zastali leżącego na podłodze mężczyznę bez oznak życia. Od razu przystąpili do czynności resuscytacji, po chwili te czynności przejęła załoga pogotowia ratunkowego. Niestety nie udało się go uratować. Policjanci zabezpieczyli nóż, którym prawdopodobnie miał być zraniony mężczyzna. Na miejsce przyjechała grupa dochodzeniowo-śledcza, która przy udziale prokuratora przeprowadziła oględziny – przekazuje w komunikacie Stołeczna Policja.

W sprawie została zatrzymana kobieta w związku z podejrzeniem zabójstwa. Zostało wszczęte śledztwo, policjanci z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu gromadzili materiał dowodowy. W prokuraturze podejrzana usłyszała zarzut zabójstwa.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Myślał, że jest atakowany przez smoka. Wstrząsające wydarzenia pod Warszawą

Śledczy wnioskowali o zastosowanie wobec niej środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Prokurator poparł wniosek policjantów i decyzją sądu kobieta trafiła do aresztu na trzy miesiące. Za ten czyn grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

  1. Patryk Jaki przekazał smutne wieści. Ma koronawirusa
  2. Anna Lewandowska reaguje na ataki feministek. Te słowa przejdą do historii
  3. ZUS planuje rewolucję, „to będzie katastrofa”. Wiadomo już, kto zapłaci najwięcej!
  4. „Szósty zmysł warszawskich komorników, czyli jak pokrzyżować plany oszustom

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły