Adam Andruszkiewicz: Tusk to co najwyżej wybitnie nakładał marynarki w Brukseli

Adam Andruszkiewicz nie mógł powstrzymać się od zgryźliwego komentarza w kierunku Donalda Tuska. Polityk z Podlasia wymownymi słowami postanowił skomentować Tomasza Lisa dotyczący właśnie byłego premiera i byłego przewodniczącego rady europejskiej.

Adam Andruszkiewicz od lat znany jest ze swojej niechęci do Donalda Tuska. Były polityk Kukiz’15, a obecnie wiceminister cyfryzacji nie gryzie się w język. Teraz postanowił skomentować odważny komunikat wielkopolskiej PO. Andruszkiewicz sprawiał wrażenie mocno zażenowanego.

– Sympatycy PO nazwali Donalda Tuska „jednym z najwybitniejszych Polaków wszechczasów”. Nie wiem, czy to dzięki Amber Gold czy innym „sukcesom” Tusk zyskuje u was taki przydomek – ale błagam, nie róbcie sobie żartów. A przy okazji nie obrażajcie naszych prawdziwych polskich Bohaterów!- apelował Andruszkiewicz.

To jednak nie był koniec. Później bowiem temat Tuska poruszył również Tomasz Lis. Adam Andruszkiewicz jego wpis również nie pozostawił bez komentarza.

– A ci dalej swoje farmazony o „wybitności” Tuska…kończę ten śmieszny temat. Tusk to co najwyżej wybitnie nakładał marynarki w Brukseli obcym urzędnikom. I to tyle jeśli chodzi o „wybitność” Tuska jako polityka – napisał Andruszkiewicz.

A ci dalej swoje farmazony o „wybitności” Tuska…kończę ten śmieszny temat. Tusk to co najwyżej wybitnie nakładał…

Opublikowany przez Adam Andruszkiewicz Czwartek, 3 grudnia 2020

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły