Adam Andruszkiewicz: Tusk to co najwyżej wybitnie nakładał marynarki w Brukseli

Adam Andruszkiewicz nie mógł powstrzymać się od zgryźliwego komentarza w kierunku Donalda Tuska. Polityk z Podlasia wymownymi słowami postanowił skomentować Tomasza Lisa dotyczący właśnie byłego premiera i byłego przewodniczącego rady europejskiej.

Adam Andruszkiewicz od lat znany jest ze swojej niechęci do Donalda Tuska. Były polityk Kukiz’15, a obecnie wiceminister cyfryzacji nie gryzie się w język. Teraz postanowił skomentować odważny komunikat wielkopolskiej PO. Andruszkiewicz sprawiał wrażenie mocno zażenowanego.

– Sympatycy PO nazwali Donalda Tuska „jednym z najwybitniejszych Polaków wszechczasów”. Nie wiem, czy to dzięki Amber Gold czy innym „sukcesom” Tusk zyskuje u was taki przydomek – ale błagam, nie róbcie sobie żartów. A przy okazji nie obrażajcie naszych prawdziwych polskich Bohaterów!- apelował Andruszkiewicz.

To jednak nie był koniec. Później bowiem temat Tuska poruszył również Tomasz Lis. Adam Andruszkiewicz jego wpis również nie pozostawił bez komentarza.

– A ci dalej swoje farmazony o „wybitności” Tuska…kończę ten śmieszny temat. Tusk to co najwyżej wybitnie nakładał marynarki w Brukseli obcym urzędnikom. I to tyle jeśli chodzi o „wybitność” Tuska jako polityka – napisał Andruszkiewicz.

A ci dalej swoje farmazony o „wybitności” Tuska…kończę ten śmieszny temat. Tusk to co najwyżej wybitnie nakładał…

Opublikowany przez Adam Andruszkiewicz Czwartek, 3 grudnia 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *