Policja poszukuje mężczyznę, który dokonał w Warszawie rozboju na 87-latce. Pojawił się jego wizerunek

WARSZAWA. Policja zdecydowała się opublikować wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany za dokonanie rozboju na 87-latce. Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat tożsamości mężczyzny czy jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z mokotowską policją. Numery kontaktowe a także adres e-mail podajemy w naszym artykule.

Policja poszukuje mężczyzny, który dokonał rozboju na 87-latce

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą dochodzenia w sprawie rozboju na 87-latce. Publikowany na zdjęciach mężczyzna w dniu 8 września 2020 roku godz. 12:50 w Warszawie ul. Płatowcowej 2 uderzył kobietę pięścią w twarz, a następnie poddusił, po czym wyrwał jej torebkę z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 1900 zł – przekazuje w swoim komunikacie policja.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie wideo oraz kadry z filmu, na których wyraźnie widać wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Został on uwieczniony tuż po dokonaniu rozboju, kiedy oddalał się z miejsca przestępstwa.

źródło: mokotow.policja.waw.pl
źródło: mokotow.policja.waw.pl

 

Widoczny na powyższych materiałach mężczyzna dokonał rozboju na 87-latce. Wszystko wydarzyło się na ulicy Płatowcowej przy numerze posesji 2. Mężczyzna najpierw uderzył staruszkę w twarz, a następnie poddusił. Efektem tego wszystkiego było wyrwanie jej z rąk torebki. W środku oprócz dokumentów kobieta miała także 1900 zł w gotówce.

Na całe szczęście mężczyzna został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Ubrany był w siwą bluzę sportową, niebieskie jeansy, ciemne buty oraz ciemną czapkę typu bejsbolówka. W ręku trzyma torebkę, którą przed momentem wyrwał kobiecie.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzewanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl – prosi mokotowska policja.

  1. GIS wydał ostrzeżenie dotyczące popularnego produktu. Spożycie grozi chorobą lub śmiercią
  2. Naukowcy alarmują. O tych objawach nikt nie mówi, a mogą wskazywać na koronawirusa
  3. Tragiczny wypadek w centrum Warszawy. Volkswagen został doszczętnie zmiażdżony
  4. Igrzyska Europejskie nie tylko w Krakowie? “Dwie konkurencje mogą odbyć się w Warszawie”
  5. Mateusz Borek zagotował się czytając artykuł na swój temat. “Komuś sufit spadł na głowę”

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły