Policja poszukuje mężczyznę, który dokonał w Warszawie rozboju na 87-latce. Pojawił się jego wizerunek

WARSZAWA. Policja zdecydowała się opublikować wizerunek mężczyzny, który jest poszukiwany za dokonanie rozboju na 87-latce. Osoby mające jakiekolwiek informacje na temat tożsamości mężczyzny czy jego aktualnego miejsca pobytu proszone są o kontakt z mokotowską policją. Numery kontaktowe a także adres e-mail podajemy w naszym artykule.

Policja poszukuje mężczyzny, który dokonał rozboju na 87-latce

Policjanci z mokotowskiego wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu prowadzą dochodzenia w sprawie rozboju na 87-latce. Publikowany na zdjęciach mężczyzna w dniu 8 września 2020 roku godz. 12:50 w Warszawie ul. Płatowcowej 2 uderzył kobietę pięścią w twarz, a następnie poddusił, po czym wyrwał jej torebkę z dokumentami i pieniędzmi w kwocie 1900 zł – przekazuje w swoim komunikacie policja.

Poniżej możecie zobaczyć nagranie wideo oraz kadry z filmu, na których wyraźnie widać wizerunek poszukiwanego mężczyzny. Został on uwieczniony tuż po dokonaniu rozboju, kiedy oddalał się z miejsca przestępstwa.

źródło: mokotow.policja.waw.pl
źródło: mokotow.policja.waw.pl

 

Widoczny na powyższych materiałach mężczyzna dokonał rozboju na 87-latce. Wszystko wydarzyło się na ulicy Płatowcowej przy numerze posesji 2. Mężczyzna najpierw uderzył staruszkę w twarz, a następnie poddusił. Efektem tego wszystkiego było wyrwanie jej z rąk torebki. W środku oprócz dokumentów kobieta miała także 1900 zł w gotówce.

Na całe szczęście mężczyzna został zarejestrowany przez kamery monitoringu. Ubrany był w siwą bluzę sportową, niebieskie jeansy, ciemne buty oraz ciemną czapkę typu bejsbolówka. W ręku trzyma torebkę, którą przed momentem wyrwał kobiecie.

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzewanego mężczyzny lub jego obecnego miejsca pobytu proszone są o kontakt osobisty, lub telefoniczny z policjantami z wydziału do walki z przestępczością przeciwko życiu i zdrowiu w siedzibie jednostki przy ul. Malczewskiego 3/5/7 na warszawskim Mokotowie. Informacje można przekazać, dzwoniąc na numery 47 72 392 50 lub 47 72 392 51 (czynne całą dobę) albo w formie elektronicznej pisząc na adres: oficer.prasowy.krp2@ksp.policja.gov.pl – prosi mokotowska policja.

  1. GIS wydał ostrzeżenie dotyczące popularnego produktu. Spożycie grozi chorobą lub śmiercią
  2. Naukowcy alarmują. O tych objawach nikt nie mówi, a mogą wskazywać na koronawirusa
  3. Tragiczny wypadek w centrum Warszawy. Volkswagen został doszczętnie zmiażdżony
  4. Igrzyska Europejskie nie tylko w Krakowie? “Dwie konkurencje mogą odbyć się w Warszawie”
  5. Mateusz Borek zagotował się czytając artykuł na swój temat. “Komuś sufit spadł na głowę”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *