Zaskakujący wpis Andrzeja Dudy sprzed chwili. Miliony Polaków nie dowierzają

Prezydent Andrzej Duda zaskoczył miliony Polaków swoim wpisem sprzed chwili. Głowa państwa – co nie jest dziś oczywistym ruchem – stanął w obronie politycznego oponenta. A za takiego należy uznać Szymona Hołownię. 

[irp posts=”4902″ name=”Wzruszające wyznanie Antka Królikowskiego na antenie TVP. Miałem konflikt z ojcem””]

Szymon Hołownia, o czym nie omieszkały masowo poinformować dziś media, przyjął szczepionkę przeciwko COVID-19. Spadła na niego fala krytyki. Między innymi dlatego, że – zdaniem wielu – wciąż są osoby, które powinny zostać dopuszczone do szczepień wcześniej. „Podziękował” również ministrowi Dworczykowi. Ponadto Hołownia pochwalił się „nagrodą” od lekarza – naklejką z napisem „dzielny pacjent”.

[irp posts=”4896″ name=”Mężczyzna spotkał Kingę Dudę na siłowni. Nie mógł uwierzyć, jak się zachowywała”]

Andrzej Duda staje w obronie Szymona Hołowni

Prezydent Andrzej Duda nie przyłączył się do masowej krytyki. Nie wyśmiał także polityka będącego w opozycji wobec rządów obozu politycznego obecnego prezydenta. Duda postanowił natomiast… zaapelować do rodaków, by przynajmniej w święta odstawili hejt na bok.

„Proponuję zostawić Szymona Hołownię w spokoju. Zaszczepił się, i dobrze. Chciał jak najszybciej? Nie On jeden. Więcej wyrozumiałości dla ludzkiej słabości. Pomijam już fakt, że wszelkie przejawy hejtu w Wielkanoc to po prostu wstyd! Wyluzujcie. Wesołego Alleluja!” – przekazał prezydent Andrzej Duda.

Przypomnijmy, że Szymon Hołownia był jednym z groźniejszych rywali Andrzeja Dudy w ubiegłorocznych wyborach prezydenckich. Polityk powiedział ponadto wiele złego o obecnych rządach Prawa i Sprawiedliwości. Powinien docenić jednak gest urzędującej głowy państwa. Tym bardziej w momencie, gdy zarówno prawa, jak i lewa strona, zaskakująco solidarnie, krytykuje go za przyjęcie szczepionki.

Polecamy artykuły:

  1. Wzruszające wyznanie Antka Królikowskiego na antenie TVP. “Miałem konflikt z ojcem”
  2. Robert Makłowicz powiedział, jakie ma poglądy polityczne. Zaskoczył wielu Polaków
  3. Mężczyzna spotkał Kingę Dudę na siłowni. Nie mógł uwierzyć, jak się zachowywała

3 komentarze

  1. To dr A. Duda popiera wykorzystywanie luk w systemie? Z takim błogosławieństwem to Szymek zaraz zacznie wykorzystywać luki w VAT.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *