Robert Makłowicz powiedział, jakie ma poglądy polityczne. Zaskoczył wielu Polaków

Robert Makłowicz przeżywa swoje drugie medialne życie w mediach społecznościowych. Jego kanał na YouTube w imponującym tempie zyskuje popularność. Chętnie oglądają go zarówno starsi widzowie pamiętający programy w TVP, jak i najmłodsza widownia. W jednym z odcinków z serii “pytania i odpowiedzi” Makłowicz ujawnił swojej poglądy polityczne.

ZOBACZ TAKŻE
Pogoda na Wielki Poniedziałek. IMGW nie ma dobrych wieści

Makłowicz przez lata wyrobił sobie w Polsce niemałą renomę. Dzięki prowadzeniu autorskiego programu w Telewizji Publicznej, a także posiadaniu niesamowitej wiedzy, dla wielu rodaków jest kulinarnym autorytetem. Choć kulinarnych podróży Makłowicza nie zobaczymy już na antenie TVP, to krytyk świetnie radzi sobie poza telewizją.

Jakie poglądy polityczne ma Robert Makłowicz?

Najbardziej znany gotujący dziennikarz w kraju nie ukrywa swoich przekonań. Choć rzadko wprost angażuje się w polityczne spory, to doskonale potrafi opisać własny światopogląd.

W jednym z ostatnich programów Q&A na kanale, Robert Makłowicz odniósł się do pytania o własne poglądy polityczne. To publikacja sprzed kilku miesięcy, gdy Polacy mieli iść na wybory prezydenckie. Robert Makłowicz nie powiedział jednak wprost, na kogo głosuje. To mogłoby przecież rozzłościć znaczącą część widowni i rozczarować niektórych fanów.

Zamiast tego, Makłowicz opisał swój światopogląd. Na tyle precyzyjnie, że zapewne większość odbiorców zrozumie, które ruchy polityczne były gwiazdor TVP popiera, a z którymi niekoniecznie jest mu po drodze.

ZOBACZ TAKŻE
"Trochę Barcelony w Warszawie". Piękne zdjęcie ze stolicy, aż trudno uwierzyć, że to w Polsce

– Ja mogę tylko powiedzieć, za jakimi ideami jestem. Jestem za niedyskryminowaniem nikogo. Jestem za przywróceniem wspólnoty i żeby ten kraj był dobry dla wszystkich. Bo ten kraj to jesteśmy my – niezależnie od tego, jak bardzo byśmy się różnili – powiedział Robert Makłowicz.

Kulinaria

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...