Robert Makłowicz powiedział, jakie ma poglądy polityczne. Zaskoczył wielu Polaków

Robert Makłowicz przeżywa swoje drugie medialne życie w mediach społecznościowych. Jego kanał na YouTube w imponującym tempie zyskuje popularność. Chętnie oglądają go zarówno starsi widzowie pamiętający programy w TVP, jak i najmłodsza widownia. W jednym z odcinków z serii „pytania i odpowiedzi” Makłowicz ujawnił swojej poglądy polityczne.

[irp posts=”4887″ name=”Pogoda na Wielki Poniedziałek. IMGW nie ma dobrych wieści”]

Makłowicz przez lata wyrobił sobie w Polsce niemałą renomę. Dzięki prowadzeniu autorskiego programu w Telewizji Publicznej, a także posiadaniu niesamowitej wiedzy, dla wielu rodaków jest kulinarnym autorytetem. Choć kulinarnych podróży Makłowicza nie zobaczymy już na antenie TVP, to krytyk świetnie radzi sobie poza telewizją.

Jakie poglądy polityczne ma Robert Makłowicz?

Najbardziej znany gotujący dziennikarz w kraju nie ukrywa swoich przekonań. Choć rzadko wprost angażuje się w polityczne spory, to doskonale potrafi opisać własny światopogląd.

W jednym z ostatnich programów Q&A na kanale, Robert Makłowicz odniósł się do pytania o własne poglądy polityczne. To publikacja sprzed kilku miesięcy, gdy Polacy mieli iść na wybory prezydenckie. Robert Makłowicz nie powiedział jednak wprost, na kogo głosuje. To mogłoby przecież rozzłościć znaczącą część widowni i rozczarować niektórych fanów.

Zamiast tego, Makłowicz opisał swój światopogląd. Na tyle precyzyjnie, że zapewne większość odbiorców zrozumie, które ruchy polityczne były gwiazdor TVP popiera, a z którymi niekoniecznie jest mu po drodze.

[irp posts=”4873″ name=” Trochę Barcelony w Warszawie”. Piękne zdjęcie ze stolicy, aż trudno uwierzyć, że to w Polsce”]

– Ja mogę tylko powiedzieć, za jakimi ideami jestem. Jestem za niedyskryminowaniem nikogo. Jestem za przywróceniem wspólnoty i żeby ten kraj był dobry dla wszystkich. Bo ten kraj to jesteśmy my – niezależnie od tego, jak bardzo byśmy się różnili – powiedział Robert Makłowicz.

Kulinaria

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły