Mężczyzna spotkał Kingę Dudę na siłowni. Nie mógł uwierzyć, jak się zachowywała

Kinga Duda to jedyna córka prezydenta Andrzeja Dudy. Jej osoba wzbudza nie mniejsze zainteresowanie, niż sama Pierwsza Dama. Jak się okazuje, 25-latka przed pandemią regularnie uczęszczała na siłownię. Spotkanie z Kingą wspomina pod jednym z jej wpisów na Twitterze jeden z jej fanów.

[irp posts=”4884″ name=”Robert Makłowicz powiedział, jakie ma poglądy polityczne. Zaskoczył wielu Polaków”]

Co oczywiste, dziś siłownie są zamknięte. Przynajmniej powinny – takie są wytyczne rządu. Gdy jednak było to możliwe, znaczący procent Polaków regularnie bywał w fitness clubach. Taki stan rzeczy wynika dziś nie tyle z „mody” na siłownię, a ze świadomości ludzi w temacie zdrowego trybu życia. Dodatkowo w takich miejscach łatwo jest natknąć się na osoby z pierwszych stron gazet.

Kinga Duda na siłowni. Mężczyzna przecierał oczy ze zdumienia

Na dobrą sprawę mało kto wie, jaka na co dzień jest Kinga Duda. Rzadko wypowiada się ona w mediach, nie jest szczególnie aktywna w serwisach społecznościowych. Ceni także swoją prywatność. Jednym z pierwszych, dłuższych publicznych wystąpień było jej przemówienie podczas wieczoru wyborczego prezydenta Dudy w lipcu.

[irp posts=”4435″ name=”Kinga Duda na odważnym zdjęciu. Mało kto je widział”]

Gdy mieszkasz w Warszawie i masz odrobinę szczęścia, możesz jednak spotkać Kingę Dudę – na przykład na siłowni. To przytrafiło się jednemu z sympatyków córki głowy państwa.

Mężczyzna był zdumiony tym, w jaki sposób Kinga Duda zachowywała się na siłowni. Pod jej ostatnim wpisem na Twitterze Pan Grzegorz opisuje sytuację:

[irp posts=”4902″ name=”Wzruszające wyznanie Antka Królikowskiego na antenie TVP. Miałem konflikt z ojcem””]

„Kinga, pamiętam Cię z siłowni Pure w Blue City (galeria handlowa w Warszawie – przyp. red.). Zero obnoszenia. Od zawsze szanuje to, jak i twoje zdanie” – pisze internauta. Taka postawa Kingi Dudy dla wielu może być zaskoczeniem. Nie ulega bowiem wątpliwości, że utrzymanie pokory i skromności – gdy jest się córką urzędującego prezydenta – nie jest szczególnie łatwe.

[irp posts=”4887″ name=”Pogoda na Wielki Poniedziałek. IMGW nie ma dobrych wieści”]

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły