Mężczyzna spotkał Kingę Dudę na siłowni. Nie mógł uwierzyć, jak się zachowywała

Kinga Duda to jedyna córka prezydenta Andrzeja Dudy. Jej osoba wzbudza nie mniejsze zainteresowanie, niż sama Pierwsza Dama. Jak się okazuje, 25-latka przed pandemią regularnie uczęszczała na siłownię. Spotkanie z Kingą wspomina pod jednym z jej wpisów na Twitterze jeden z jej fanów.

ZOBACZ TAKŻE
Robert Makłowicz powiedział, jakie ma poglądy polityczne. Zaskoczył wielu Polaków

Co oczywiste, dziś siłownie są zamknięte. Przynajmniej powinny – takie są wytyczne rządu. Gdy jednak było to możliwe, znaczący procent Polaków regularnie bywał w fitness clubach. Taki stan rzeczy wynika dziś nie tyle z “mody” na siłownię, a ze świadomości ludzi w temacie zdrowego trybu życia. Dodatkowo w takich miejscach łatwo jest natknąć się na osoby z pierwszych stron gazet.

Kinga Duda na siłowni. Mężczyzna przecierał oczy ze zdumienia

Na dobrą sprawę mało kto wie, jaka na co dzień jest Kinga Duda. Rzadko wypowiada się ona w mediach, nie jest szczególnie aktywna w serwisach społecznościowych. Ceni także swoją prywatność. Jednym z pierwszych, dłuższych publicznych wystąpień było jej przemówienie podczas wieczoru wyborczego prezydenta Dudy w lipcu.

ZOBACZ TAKŻE
Kinga Duda na odważnym zdjęciu. Mało kto je widział

Gdy mieszkasz w Warszawie i masz odrobinę szczęścia, możesz jednak spotkać Kingę Dudę – na przykład na siłowni. To przytrafiło się jednemu z sympatyków córki głowy państwa.

Mężczyzna był zdumiony tym, w jaki sposób Kinga Duda zachowywała się na siłowni. Pod jej ostatnim wpisem na Twitterze Pan Grzegorz opisuje sytuację:

ZOBACZ TAKŻE
Wzruszające wyznanie Antka Królikowskiego na antenie TVP. "Miałem konflikt z ojcem"

“Kinga, pamiętam Cię z siłowni Pure w Blue City (galeria handlowa w Warszawie – przyp. red.). Zero obnoszenia. Od zawsze szanuje to, jak i twoje zdanie” – pisze internauta. Taka postawa Kingi Dudy dla wielu może być zaskoczeniem. Nie ulega bowiem wątpliwości, że utrzymanie pokory i skromności – gdy jest się córką urzędującego prezydenta – nie jest szczególnie łatwe.

ZOBACZ TAKŻE
Pogoda na Wielki Poniedziałek. IMGW nie ma dobrych wieści

2 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

ZOBACZ KONIECZNIE

Wyrok w sprawie RPO Adama Bodnara. “Profesor Modzelewski miał rację”

Mimo, że sam RPO nie miał wątpliwości, co do finału sprawy, na wyrok czekała...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała...

Zaskakująco bliski termin. Przedstawiciel rządu powiedział, kiedy całkowicie otworzą szkoły

Jeszcze w ubiegłym miesiącu wydawało się, że całkowite otwarcie szkół będzie następowało powoli i...

Nowe artykuły

Nie żyje popularna aktorka. Występowała m.in. w „Na dobre i na złe”

Dotarła do nas kolejna, smutna informacja. W wieku 83 lat odeszła wspaniała aktorka teatralna i filmowa – Ewa Warzoń. Kobieta bardzo długo walczyła z...

Śląsk: kontrowersyjny projekt. Powstanie osiedle „wolne od dzieci”

Pomysł, by powstało osiedle, przeznaczone wyłącznie dla dorosłych, ma całkiem racjonalne uzasadnienie. Coraz więcej par w Polsce decyduje się na życie bez potomstwa. Jednak,...

Adam Niedzielski: „podjęliśmy decyzję o przedłużeniu restrykcji”. Jest kilka wyjątków

Dziś o godzinie 10:30 rozpoczęła się konferencja prasowa Adama Niedzielskiego. Czekała na nią cała Polska, a przede wszystkim przedsiębiorcy, liczący na luzowanie obostrzeń. Niestety,...