Boruc czekał na sędziego. Michnewicz próbował go powstrzymać [WIDEO]

Artur Boruc ma krewki charakter. Golkiper Legii Warszawa udowadnia to na każdym kroku. Ostatnio przekonał się o tym też sędzia Bartosz Frankowski.

Ostatni mecz ligowy Górnika Zabrze z Legią Warszawa odbił się szerokim echem. Nie tylko ze względu na emocje związane z faktem, iż „Wojskowi” zdobyli bramkę na wagę zwycięstwa w ostatnich minutach.

Swoje trzy grosze dorzucił bowiem sędzia zawodów, Bartosz Frankowski. Arbiter pozwolił na bardzo ostrą grę, przez którą ucierpieli gracze Legii. Przedstawiciele klubu wściekli się z tego powodu, a następnie opublikowali w sieci mocne oświadczenie.

Podkreślili w nim, że postawa sędziego mogła doprowadzić do kontuzji któregoś z zawodników Legii. Zaapelowali również, aby PZPN nie wyznaczał sędziego Frankowskiego do prowadzenia spotkań „Wojskowych”.

Okazuje się, że już po meczu kilka zdań z sędzią postanowił zamienić Artur Boruc. Stało się tak pomimo tego, iż bramkarza próbował zatrzymać trener Legii, Czesław Michniewicz.

Artur Boruc postanowił porozmawiać z sędzią Frankowskim

Do internetu trafiło nagranie, na którym widać, że Artur Boruc, po zakończonym meczu, postanowił zaczaić się na sędziego w tunelu prowadzącym na boisko. Bramkarza Legii wołał Czesław Michniewicz, który najprawdopodobniej chciał, aby Boruc dał spokój i odpuścił sobie rozmowę z sędzią Frankowskim.

Były bramkarz naszej kadry jednak nie posłuchał. Gdy tylko zobaczył nadchodzącego arbitra podszedł do niego i postanowił wyjaśnić to, co działo się na boisku. W dalszej części filmu widać, że panowie rozmawiają dość energicznie.

https://www.youtube.com/watch?v=9s2F9ljEj3M

Mecz Górnika Zabrze z Legią Warszawa zakończył się zwycięstwem „Wojskowych” 1-2. Triumf drużynie Czesława Michniewicza zapewnił młody napastnik Kacper Kostorz, który w końcówce meczu posłał piłkę do siatki.

“Bardzo się cieszę. Na początek chciałbym powiedzieć, że tę bramkę dedykuję mojemu tacie, który na pewno patrzy na mnie z góry i mi kibicuje. To była dedykacja dla niego. Była to radość przez łzy, ale tak jak mówię, bardzo duża radość” – powiedział po meczu w rozmowie z mediami zawodnik Legii Warszawa.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły