Stanowski zapowiada odświeżoną wersję biografii Iwana. Znajdzie się w niej coś, co zaskoczy kibiców

Andrzej Iwan wziął udział we wczorajszym Hyde Parku prowadzonym przez Krzysztofa Stanowskiego. W trakcie programu Stanowski zapowiedział reedycję biografii Iwana pt. „Spalony”.

Biografia Andrzeja Iwana pt. „Spalony” była hitem w polskim środowisku sportowym. Były piłkarz uchylił w niej rąbka dramatycznego przebiegu swojej kariery. Iwan miał problemy z hazardem, alkoholem, kilka razy targał się również na swoje życie.

Książka błyskawicznie rozeszła się wśród czytelników. Dziś nie ma jej już na rynku, a cena publikacji na serwisach aukcyjnych osiąga horrendalnie wysokie kwoty. M.in. z tego powodu Krzysztof Stanowski i Andrzej Iwan zapowiedzieli reedycję książki.

Nie będzie to jednak książka w takiej samej formie, jak wcześniej. Krzysztof Stanowski zapowiedział bowiem niespodziankę dla czytelników, którzy chcieliby zaopatrzyć się w nowy egzemplarz.

Stanowski zapowiada odświeżoną reedycję biografii Iwana. Będzie niespodzianka dla czytelników

Stanowski i Iwan zapowiedzieli reedycję książki podczas programu Hejt Park na Kanale Sportowym. Stanowski przyznał jednocześnie, że w książce znajdzie się nowy rozdział. Dziennikarz zdradził, że będzie on „trudny”.

Andrzej Iwan dodał, że będzie on opowiadał o tym, jak toczyło się jego życie w okresie od wydania pierwszej biografii do jej reedycji. Były piłkarz ujawnia, że… nie poszło mu najlepiej.

Stanowski przyznaje również, że jego rozmowa na antenie Kanału Sportowego była w wersji light. „Nie, wczorajsza rozmowa z Andrzejem nie była dla mnie niczym nowym. Widzowie dostali wersję „light”. Ja niestety znam wersję „hard”. Po prostu staramy się postawić sklep jak najszybciej i może już w poniedziałek będzie stał” – stwierdził dziennikarz.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *