Stanowski zapowiada odświeżoną wersję biografii Iwana. Znajdzie się w niej coś, co zaskoczy kibiców

Andrzej Iwan wziął udział we wczorajszym Hyde Parku prowadzonym przez Krzysztofa Stanowskiego. W trakcie programu Stanowski zapowiedział reedycję biografii Iwana pt. „Spalony”.

Biografia Andrzeja Iwana pt. „Spalony” była hitem w polskim środowisku sportowym. Były piłkarz uchylił w niej rąbka dramatycznego przebiegu swojej kariery. Iwan miał problemy z hazardem, alkoholem, kilka razy targał się również na swoje życie.

Książka błyskawicznie rozeszła się wśród czytelników. Dziś nie ma jej już na rynku, a cena publikacji na serwisach aukcyjnych osiąga horrendalnie wysokie kwoty. M.in. z tego powodu Krzysztof Stanowski i Andrzej Iwan zapowiedzieli reedycję książki.

Nie będzie to jednak książka w takiej samej formie, jak wcześniej. Krzysztof Stanowski zapowiedział bowiem niespodziankę dla czytelników, którzy chcieliby zaopatrzyć się w nowy egzemplarz.

Stanowski zapowiada odświeżoną reedycję biografii Iwana. Będzie niespodzianka dla czytelników

Stanowski i Iwan zapowiedzieli reedycję książki podczas programu Hejt Park na Kanale Sportowym. Stanowski przyznał jednocześnie, że w książce znajdzie się nowy rozdział. Dziennikarz zdradził, że będzie on „trudny”.

Andrzej Iwan dodał, że będzie on opowiadał o tym, jak toczyło się jego życie w okresie od wydania pierwszej biografii do jej reedycji. Były piłkarz ujawnia, że… nie poszło mu najlepiej.

Stanowski przyznaje również, że jego rozmowa na antenie Kanału Sportowego była w wersji light. „Nie, wczorajsza rozmowa z Andrzejem nie była dla mnie niczym nowym. Widzowie dostali wersję „light”. Ja niestety znam wersję „hard”. Po prostu staramy się postawić sklep jak najszybciej i może już w poniedziałek będzie stał” – stwierdził dziennikarz.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły