Rozbój z „bronią” w ręku na Targówku. Sprawca został schwytany szybciej niż mógł podejrzewać

24-latek z Targówka kilka dni temu dokonał rozboju w lokalnym sklepie spożywczym. Jego łupem padała… paczka papierosów, którą przywłaszczył grożąc sprzedawczyni przedmiotem podobnym do pistoletu. Młody mężczyzna usłyszał zarzuty.

Przy ulicy Budowlanej na Targówku, kilka dni temu, młody mężczyzna w jednym ze sklepów spożywczych zaatakował kasjerkę. Używając imitacji broni palnej zażądał wydania paczki papierosów. Gdy sprzedawczyni spełniła jego „prośbę”, młody mężczyzna uciekł z miejsca zdarzenia.

Został schwytany po godzinie

Informacja o incydencie trafiła do funkcjonariuszy z warszawskiego Targówka. Policjanci zabezpieczyli zapis z monitoringu, co pozwoliło im dotrzeć do podejrzanego mężczyzny. Napastnik charakteryzował się bardzo specyficzną garderobą oraz nietuzinkową czapką – co też odnaleźli mundurowi w jego rzeczach.

Przestępcę ujęto w nieco ponad godzinę od dokonania czynu. Został doprowadzony do prokuratury, gdzie przedstawiono mu zarzut rozboju. Ponadto postanowiono zastosować wobec mężczyzny dozór policyjny. Wymaga to od niego zgłoszenia się na komisariacie 2 razy w tygodniu. Za takowe przestępstwo może spędzić za kratkami nawet 12 lat.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły