Czarna seria przykrych incydentów przy Sokratesa trwa. To znów się tam wydarzyło

Do kolejnego potrącenia na przejściu dla pieszych doszło na skrzyżowaniu Sokratesa z ulicą Wólczyńską. Poszkodowana została 59-letnia kobieta, która została przetransportowana do szpitala. To nie pierwszy taki przypadek w tej okolicy.

Kobieta przekraczała jezdnię w wyznaczonym do tego miejscu. Z ustaleń wynika, ze kierowca prowadzący auto był trzeźwy. Poszkodowana z obrażeniami została przewieziona do szpitala. Na miejscu pracowały trzy zastępy policji.

 Kolejny raz przy Sokratesa

To nie pierwszy raz, kiedy dochodzi do podobnej sytuacji na tej ulicy. W 2019 roku kilkadziesiąt metrów dalej (przy ulicy Roentgena) doszło do tragedii, w której zginął młody mężczyzna. Po tym zdarzeniu doświetlono przejście oraz zainstalowano progi zwalniające.

Jak napisał w serwisie twitter ZDM: „wypadek na Sokratesa wydarzył się na skrzyżowaniu z Wólczyńską, wyposażonym w sygnalizację świetlną. Analogia do ul. Roentgena nie ma tu sensu”

Statystyki na drogach

W ubiegłym roku na warszawskich ulicach zginęły 44 osoby. Jak podano, to o 9 osób więcej niż w 2019. Warto przypomnieć, że wpływ na bezpieczeństwo ma nie tylko zarządca drogi, ale także każdy z uczestników ruchu.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły