Bemowo i Wola. Zmiana organizacji ruchu na ulicy Górczewskiej. Ten stan potrwa kilka tygodni

Od wtorku, 5 stycznia, ok. godz. 20.00 na krótkim odcinku ul. Górczewskiej przed wschodnim wyjazdem z centrum handlowego (z sygnalizacją świetlną) będzie jeden pas ruchu w kierunku Bemowa. Zmiana w organizacji ruchu będzie trwać ok. miesiąca.

Wszystko jest spowodowane kolejnym etapem budowy linii metra przebiegającej właśnie przez okolice ulicy Górczewskiej. Swoje prace zakończyły już tam tarcze drążące tunele podziemnej kolejki. Teraz czas wydobyć je na powierzchnię. Dlatego też od wtorku, 5 stycznia, ok. godz. 20.00 węziej będzie na ul. Górczewskiej przy centrum handlowym.

Na krótkim odcinku ul. Górczewskiej przed wschodnim wyjazdem z centrum handlowego (z sygnalizacją świetlną) będzie jeden pas ruchu w kierunku Bemowa.

Warszawa. Zmiany w organizacji ruchu na ulicy Kurczewskiej

Z jednego pasa będą wspólnie korzystali kierowcy indywidualni, którzy mogą pojechać tylko do centrum handlowego, a także autobusy Warszawskiego Transportu Publicznego, taksówki, pojazdy służb miejskich, MTON i posiadaczy identyfikatorów MW oraz motocykle, które mogą pojechać dalej prosto. Utrudnienia potrwają około miesiąca.

Szczegółowe informacje o zmianach w organizacji ruchu spowodowanych remontami i inwestycjami można znaleźć na stronach: www.infoulice.um.warszawa.pl oraz www.facebook.com/infoulice, natomiast komunikaty dotyczące tras pojazdów Warszawskiego Transportu Publicznego znajdują się na stronie: www.wtp.waw.pl.

Dodatkowo na stronie Miejskiego Centrum Kontaktu Warszawa 19115 można zamówić bezpłatną usługę powiadamiania SMS o utrudnieniach w ruchu w stolicy.

ZOBACZ KONIECZNIE

Tomasz Oświeciński przeszedł operację plastyczną! Aktor pokazał zdjęcia

Tomasz Oświeciński poszedł pod nóż. Jednak jego operacja nie była związana tylko ze względami...

Czy Martyniukowie muszą martwić się o swoją emeryturę?

Zenon i Danuta Martyniukowie jeszcze nie osiągnęli wieku emerytalnego, ale ten czas zbliża się...

Bilguun Ariunbaatar miał wypadek samochodowy! Pojazd dachował!

Bilguun Ariunbaatar, którego możecie kojarzyć między innymi z programu „Szymon Majewski Show” miał wypadek...

Nowe artykuły