Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia. Jest podejrzany o zabójstwo żony

Policja na wszystkich swoich kanałach komunikacji zamieściła komunikat o poszukiwaniu 49-letniego Janusza F. Mężczyzna podejrzewany jest o dokonanie obrzydliwej zbrodni. Miał zabić swoją żonę, a następnie upozorować samobójstwo.

Poszukiwany mężczyzna podejrzewany o dokonanie zabójstwa

Zdjęcie 49-latka pojawiło się na stronach internetowych policji. Zobaczyć możecie je poniżej. Szokujące jest też to, co wydarzyło się zdaniem prokuratury. Przez jakiś czas wszystko wskazywało na samobójstwo kobiety, ale prawda okazała się jeszcze bardziej druzgocąca.

Zdjęcie poszukiwanego, fot. policja

„Policjanci poszukują 49 letniego Janusza F. podejrzanego o to, że w miejscowości Brzozowo dokonał zabójstwa swojej żony” – czytamy w komunikacie policji.

W szczegółach na temat tej sprawy rozpisał się regionalny portal internetowy kolniak24.eu. Wszystko szokuje. Dlatego, że na początku podejrzewano, że kobieta popełniła samobójstwo. Dopiero później, a konkretnie po przeprowadzonej sekcji zwłok okazało się, że do jej śmierci przyczyniła się osoba trzecia. Głównym podejrzanym stał się jej mąż, Janusz F. Do zabójstwa miało dojść 30 września 2020 roku w miejscowości Brzozowo. W tej chwili policja prowadzi poszukiwania mężczyzny.

„Wszystkie osoby, które widziały poszukiwanego bądź mogące udzielić jakichkolwiek informacji w tej sprawie prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 47 718 22 12 lub 47 711 23 05 lub 112” – prosi policja.

Z kolei na portalu kolniak24.eu czytamy, że „po przeprowadzonej sekcji zwłok szef kolneńskiej prokuratury wydał postanowienie o postawieniu zarzutów mężowi zmarłej mieszkanki Brzozowa”. Na temat tej sprawy wypowiedział się też Marcin Gajdamowicz, szef kolneńskiej prokuratury. Sekcja zwłok wykazała, że kobieta została zamordowana, a samobójstwo upozorowane, jako próba zatarcia śladów.

Kobieta miała 36-lat, a jej ciało znalazł syn. Do tej pory policji nie udało skontaktować się z mężem zamordowanej kobiety. Stąd też trwają zakrojone na szeroką skalę poszukiwania.

źródło: policja, kolniak24.eu

  1. Donald Tusk zaczyna tracić grunt pod nogami? Wiele na to wskazuje
  2. Nie żyje aktorka znana z “M jak miłość”, “07 zgłoś się”, “Dom” i wielu innych. Smutne informacje
  3. Znany wirusolog nie zostawił suchej nitki na Ministerstwie Zdrowia. Z jego ust padły mocne słowa
  4. Chciał okraść staruszkę. Widok, który zobaczył po otwarciu drzwi zapamięta do końca życia
  5. Poruszający apel mężczyzny. Z COVID-19 trafił do szpitala, a wcześniej śmiał się z koronawirusa

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *